Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felkeltsem éjszaka? 11 hetes baba

Felkeltsem éjszaka? 11 hetes baba

Figyelt kérdés
5 napja délután fél 6kor eszünk (tápszer) és 8kor elalszunk.Ha nem keltem fel akkor reggel 5ig alszik a picur ha viszont felkeltem 11 fele enni akkor 3 körül felébred enni és nem is alszik vissza kb 2 órát.A védőnő azt mondja keltsem fel.Szerintetek?

2013. ápr. 17. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Utáltam mikor ezt mondták Nekem is, a védönő főleg. Én bizony fel nem keltettem :)
2013. ápr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne keltsd fel, aludjon amennyit szeretne, jelez úgyis ha éhes. Viszont valahogy a délutáni és az elalvás előtti evését én valahogy átvariálnám.
2013. ápr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne keltsd, fogsz még eleget éjszakázni vele :)

Viszont az nem lenne rossz, ha elalvás előtt kapna még valamit a pocakjába.

2013. ápr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nem kelteném fel.

De az esti evést áttenném lefekvés előttre.


Időzítsd úgy, hogy este éhes legyen.

Én arra törekedtem, hogy délután 4 - 5 között egyen, és akkor este fürdés után pont éhes lesz, egy nagy evés, és alvás.

2013. ápr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Próbálom elhúzni kicsit de kis bélpoklos és megy a sikítás a kajáért.
2013. ápr. 17. 09:53
 6/10 anonim ***** válasza:

ne keltsd fel, örülj, hogy éjszaka alszik!

(a védőnőnk nekünk ezt javasolta)

2013. ápr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Akkor csináld azt, hogy fél öt-öt óra felé kapjon fél adag tápszert. Ezzel kihúzza fürdés utánig, és akkor enni fog még egyszer alvás előtt.

Ne keltsd fel, mert olyankor azt "hiszi", nappal van, játszani kell. Hagyd aludni, az éjszakai alvás fontos.

Ha éhes lenne éjjel, hidd el, kelne és visítana az ételért! :)

2013. ápr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne keltsd fel,ekkora baromságot minek mondott,hagyjad aludni ha éhes lenne felkelne.
2013. ápr. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem hizik keveset,ne keltsd.Lányom 3 hetesen már este 6tól hajnal 3-4ig aludt,7hetesen este 6tól reggel 6-8ig.Kb 2x próbáltam,hogy felkeltem 10kor,hogy reggel ne 6kor ébredjen,de ahogy a tied is,akkor csak még többször kelt fel enni.Kisebb korában ha 6-kor,ha 8-kor tettem le aludni,ugyanúgy felkelt 6kor,igy nem huzom az időt neki.Most este fél8tól alszik,de reggel 6kor ugyanúgy felkel,pedig nem éhes,csak már nem álmos.6hós múlt már
2013. ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Fel ne keltsd! A miénk már 10 naposan átaludta az éjszakát, és emiatt volt, hogy csak 5-6x evett egy nap. Az elején aggódtam, és mert csak a minimumokat hízta, a védőnő nálunk is éjszakai ébresztést tanácsolt. Egyszerűen nem vitt rá a lélek, látszott, hogy nagyon mélyen alszik. Aztán szépen ráállt, hogy nappal evett többször, többet, és megmaradtak a zavartalan éjszakáink és szépen hízik is. Most 14 hetes. Örülj, hogy ilyen szerencsések vagytok, és bízz a babában, tudja ő, hogy mi jó neki!
2013. ápr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!