Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a tápszer tényleg az...

Ez a tápszer tényleg az allergiás babáknak írják fel?

Figyelt kérdés

Milumil 1-es 0hó+ Optima


Ma hallottam hogy ezt azok a babák kapják akik allergiásak ez nem olyan tápláló mint a többi...


a fiam 6 hónapos születése óta ezt kapja de nem allergiás



2013. ápr. 17. 12:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
És bár sokszor nem a drágább a jobb, tápszerből általában igaz a mondás, hogy olcsó húsnak híg a leve. Az olcsóbb ebből pont rosszabb szokott lenni, vérnyomáscsökkentőből van olyan, hogy az 500 forintos jobb a több ezer forintosnál, de az más asztal.
2013. ápr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2. ! Nagyon jellemző, hogy hiányos ismeretekkel vagdalkozol itt, mintha te lennél a legokosabb a világon! Igen, kapnak juttatást egyes gyógyszercegektől egyes orvosok, de nem mindenki, nem minden után. A tápszer jó biznisz, sokaknak van rá szüksége, de azért adnak juttatást, hogy a cég termékét ajánlják, nem hogy a cég termékei közül egy bizonyosat! Az allergia nem feltétlenül mutat azonnali tüneteket, a késői szövődmények is igen súlyosak lehetnek. Nem tudom, miért gondolod, hogy az orvos rosszat akar vki gyerekének. Nem tudhatod, hogy nem- e egy olyan gyermekről van szó, aki allergiára hajlamos alkat, pl pastozus fehér bőrű, stb.az én kisfiam is ilyen, nincs allergiasa családban, es jartas is vagyok egy kissé a gyermekgyógyászatban, ezért egy percig sem vitatkoztam, amikor a HA tápszert írták fel, ami 3* annyiba kerül, mint a sima, pedig nem vagyunk gazdagok. Nincs műkörmöm, nincs zsázezres babakocsim, de azért erre még futja! És soha nem feltételezem, hogy éppen egy gyermekorvos akar majd nekünk rosszat! Ha gyógytápszert kell ennie, egyen azt!
2013. ápr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Drága utolsó kicsit vegyél vissza okés??? Kicsit megengedhetetlen stílust vettél fel. Normális választ adtam a KÉRDEZŐNEK ÉS NEM NEKED! Nem tudom hol olvastad h írtam volna a gyerekorvos DIREKT rosszat akar a gyereknek. Sehol nem írtam. Én ezzel annyit fejtettem ki h néha feleslegesen kapnak hipoallergénes ételt a gyerekek. Én ezzel nem mondtam h ez rossz dolog csak annyit jegyeztem meg h drágább kiadás. De végül is igazad van TE VAGY A ZSENI. Én se hol nem állítottam azt sem h mindent tudok szerintem képzelődsz h ilyeneket állítasz. Írtam is az elején h bocs ha nem jól írom de mindegy. Igazad van legyen szép estéd ettől h kifakadhattál. Az meg megint egyéni szociális problémád h nincs műkörmöd stb...nem tudom miért tartozik ez rám???? És örülök neki h a legjobb tápszert is meg tudod venni, hála az égnek h a gyereked nem szenved semmiben hiányt! Bárcsak mindenkinek így lenne.

Csak még annyit h a kérdezőnek semmilyen választ nem adtál. Ha belém akartál volna kötni megtehetted volna priviben is nem kellett volna veszekedést iderondítani. További szép estét mindenkinek!

2013. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
2.! Légyszíves, olvasd el a saját válaszodat és rájössz, miért írtam azt, amiket írtam. Igazad van, valóban nem válaszoltam a kérdezőnek, mert megakasztott a hozzászólásod, de most megteszem. A hypoallergén tápszerek jelzése a HA, bármilyen készítményről legyen is szó. Az allergiás, vagy allergiára hajlamos kisbabáknak ilyen tápszert javasolnak.
2013. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Akkor se velem kötekedj meg oszd meg a magánéletedet légy oly szíves. Ha valami gondod bajod támadt írhatsz privát üzenetet de miért ide kell rondítanod??? És nem tudom miért az az elsődleges dolgod h velem kötekedsz és csak utána válaszolsz ami ennek a lényege lenne valójában. Na mindegy nagyobb öröm ne leljen ilyen téren. Te tudod.
2013. ápr. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én nem kötekedtem, de elmondtam a vleményemet. Sajnállak, ha ilyen érzékeny vagy! Az én magánéletemről eddig sem mondtam neked semmit, ezután sem fogok, nem tudom, te mit olvastál. Legjobb lenne, ha békén hagynál.
2013. ápr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Te kezdted és te papoltál arról mid van mid nincs és igenis kötekedtél...am meg én hagyjalak??? könyörgöm ki kezdte?? na mindegy itt befejeztem veled ... ne, vagy végképp képbe saját magaddal sem! pápá!
2013. ápr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
:-)
2013. ápr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!