Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás után nagyon megeresz...

Szoptatás után nagyon megereszkedett a mellem milyen kosarú melltartót kell vennem?

Figyelt kérdés
szoptatás alatt kosárnélküli melltartót használtam.A mellem teljesen áttalakult.Felül lapos és lóg.Fogalmam sincs ilyen mellre milyen melltartót vegyek.Gyerekkel meg nem nagyon tudok próbálgatni.
2013. ápr. 18. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát pedig érdemes felpróbálni legalább addig, mire rájössz, mi a jó Neked.

Amúgy nem tudom mikor álltál le a szoptatással végleg, de utána még változhat a mell fél-egy év, mire kialakul a végleges formája.

2013. ápr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
December óta nem szopizik a fiam.magától utasította el.:(
2013. ápr. 18. 09:01
 3/5 anonim ***** válasza:

mintha én írtam volna ki a kérdést :)

a cicim formájára és a szoptatás abbahagyásával kapcsolatban is.


nekem egyenlőre a kosár/merevítő nélküliek a kényelmesek, ezekből is vannak nagyon szépek, csipkések is

ebből a 'kosárméret' jó a régi (terhesség előtti)

én 80Bvel kezdtem és 95C volt a csúcs, szóval jócskán változott.

kosarasból még én sem találtam meg az igazit, de gondolom ez is márkánként/fazononként eltérő, hogy mi lesz kényelmes.


kérj meg valakit (Párod, Anyukád), hogy vigyázzon a gyerekre, amíg elmész shoppingolni. én legalábbis így csináltam. gyerekkel tényleg nem lehet próbálni :)


esetleg Anyukád kísérjen el, míg a Párod vigyázz a gyerkőcre. ő tuti megmondja, mi áll jól :)

2013. ápr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha az olyan könnyen menne.Párom Franciaországba anyukám 100km re és dolgozik.:( Hátha találok egy segítőkész eladót.Én 90 b ről indultam 110es melltartót hordok most.
2013. ápr. 18. 09:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, Nekem is nagy a mellem, én innen rendelek: [link]


De ehhez kellene tudni a pontos méreted. Boltjuk nincs, ha próbálni akarsz akkor be kell jelentkezni és akkor csak te vagy ott. Ha Csepel környéki vagy, akkor meg is tudod oldani talán a babával is, nekem nagyon segítőkész volt az eladó. Ha pedig megvan a pontos méret, akkor házhozszállítással is tudsz tőlük rendelni.

2013. ápr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!