Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bioderma mineral spf50+ vagy...

Bioderma mineral spf50+ vagy Bioderma KID tej spf 50+ vagy Vichy spf 50+ naptej gyerekeknek? Melyik a jobb 1 év körülinek.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egészségpénztárra vásárolnék és úgy nézem ezeket lehet gyermekem 11 hónapos. A bioderma minerál az 1 év alatt is haszálható, a másik kettőre nincs ilyen írva, csak, hogy gyerekeknek való. Használtátok valamelyiket?



#Nap #bioderma naptej
2013. ápr. 18. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyik jó, mindegyik megbízható márka. Én tavaly Avonból rendeltem az akkor 1 évesemnek 50-es faktorú gyerek naptejet, semmi baja nem lett a bőrének.
2013. ápr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi Biodermát használunk,a Photoderm KID-et a nagylányom nagyon fehér és érzékeny bőrű. A kicsit is azzal fogom kenni, ő most 10 hós.
2013. ápr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi is Bioderma Photoderm-et használunk, mert nagyon fehér bőrű a Fiam.
2013. ápr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Még azért várok tapasztalatokat :)

Vagy mit lehet még epénztárra venni???? Nekem ezt a két márkát mondták csak.

2013. ápr. 18. 11:38
 5/10 A kérdező kommentje:
a bioderma kid is való babáknak? mármint 1 év körülinek?
2013. ápr. 18. 14:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Én pont ma vettem a Bioderma Kid-et a most 7 hónapos fiamnak. Tapasztalatom még nincs róla, de azt mondta a gyógyszerész, hogy használhatom nyugodtan.
2013. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
EP-re lehet venni frezyderm babanaptejet is pl. az általad felsoroltakon kívül.
2013. ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A bioderma kid-et könnyű felkenni? olvastam valahol, hogy kék indikátor van benne, ezt hogy kell elképzelni?


Fizikai szűrőt is tartalmaz a bioderma kid?


Vichyt akartam venni, Bioderma terméket sosem használtam még, bár állítólag nagyon jók, viszont vichy nem volt ahol kérdeztem, így valószínű bioderma lesz.

2013. ápr. 20. 18:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia.Babe-s is elszámolható a honlapjuk alapján,én is pénteken szeretnék venni a gyermekeknek.Viszont pont beszéltünk róla a védőnővel,ő azt ajánlotta,hogy ne 50-es hanem 30 faktorosat vegyek nekik (9 hós és közel 4 éves),mert az 50 faktoros már annyi védőt tartalmaz,hogy a D vitamint se engedi át.A bőrgyógyászunk is azt mondta,hogy sajnos minél nagyobb faktorú a naptej annál több káros anyagot tartalmaz.:(

Ne legyen így,de mi most úgy döntöttünk picit gyakrabban kenjük majd,de 30 faktorosat veszünk nekik.

2013. ápr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szia! pont tegnap vettem, biodermát, azt el lehet számoltatni. a vichy vmivel olcsóbb volt, nem sokkal, azt nem lehetett elszámoltatni
2013. ápr. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!