Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben kb.16-20 fok...

Ilyen időben kb.16-20 fok milyen ruhában viszitek sétálni babátokat? (1 év alattit) Használtok már valami napvédőt is, pl. naptej stb. és milyet?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

10 hónapos a lányom. napvédőkrémet nem tudunk használni, a napernyőt már megrendeltem neten, várjuk ép.

volt rajta, hosszú ujjú body, harisnya, farmergatya, közepesen vastag pulcsi, és kiskabát, meg sapi, de úgy vettem észre melege volt.

21 fok volt nálunk.

Jahh, és belebújós kötött cipő bőrtalppal.

2013. ápr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9 hónapos a lányom. Rövid bady,hosszú felső,pulcsi,vékony kabi,melegítő naci,vastag hosszú zokni,vékony kis mamusz. Takaró nélkül voltunk.
2013. ápr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja van napernyőm de még nem vettem elő de holnap fogom vinni. Napkrémet nem használunk még.
2013. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányom 8 hónapos múlt. Hosszú ujjú body, pulcsi, zokni, harisnya, nadrág és egy vastagabb kapucnis felső van kint rajta és persze egy vékonyabb sapka plusz pléd. Még sem napernyőt, sem naptejet nem használunk.
2013. ápr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Naptej??? Én nem hinném, h az első áprilisi napon erre lenne szükség.
2013. ápr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú body, vékony hosszú ujjú pamut pulcsi, vékonyan bélelt kabát, leggings, nem túl vastag bundazsák csak a lábra felhúzva, sapi. Kicsit így is melege volt.
2013. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok... és természetesen zokni! :)
2013. ápr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hosszu ujju bady, ra egy polo. Zokni, nadrag. Bortalpu zokniszeru "cipo". Es meg egy vekonyabb, szeldzseki szeru kezes labas.

En ugy vettem eszre hogy ez igy pont jo. Nem is fazik de nem is izzad be.


En mar bekentem az arcat naptejjel mert az en borom is nagyon erzekeny, szombaton az elso aprilisi napfeny ota voros az arcom. :-)

Ugyhogy a biztonsag kedveert mar a kisfiamnak is bekenem ha tudom hogy hosszabb ideig kint leszunk a levegon.

2013. ápr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

nagyon fontos a naptej már most is!magas az uv sugárzás tavasszal is,főleg a babáknak,akik télen nem is "láttak" napfényt.az ő bőrük még nagyon érzékeny.Bőrgyógyász a férjem,ha rám hallgattok,napfényvédő krém nélkül ne menjetek ki!

9 hónapos kisfiamon volt ma harisnya fari,rövid ujjú body,hosszú ujjú póló, farmer kabát, sapi,kocsicipő.21 fok volt,és izzadt.:-/

Ne feledjétek!naptej!

+50 faktoros!

2013. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk ma már annyira tűzött a nap, hogy délután egy szál rövid ujjúban voltunk kint (plusz mackó nadrág, vékony sapi). Bekentem fényvédővel is, mert láttam, hogy délelőtt már egy picit megfogta az arcát a nap, meg a kézfeje is barnább.

DM-es Babylove fényvédő krémünk van, ami direkt babáknak van, és 100% ásványi eredetű fényvédőt tartalmaz. Igaz kicsit nehéz kenni, és fehér lesz tőle a bőre, de legalább nincs annyira tele mindenféle káros anyaggal és 50-es.

2013. ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!