Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák! Aki közvetlenül a...

Kismamák! Aki közvetlenül a tanulmányai befejezése után vállalt babát vagy akkorra született meg meddig maradt otthon és hogy tudott utána elhelyezkedni, munkát találni és mikor?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia.Az Én lányom decemberben született, és februárban fejeztem be a sulit.Igen utána otthon maradtam vele három évig, de amikor két és fél éves volt már keresgettem állást.Hát,hogy hogy tudtam találni munkát?Őszintén szólva feleslegesen végeztem el egy főiskolát mert azzal nem tudtam elhelyezkedni, a régi szakmámba mentem dolgozni.De nem volt gond,amikor megkérdezték miért nem dolgoztam előtte,őszintén válaszoltam,hogy gyereket szerettem volna, És valószínű már többet nem megyek gyesre.
2009. szept. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

azt megkérdezhetem, mi volt a régi szakmád?

2009. szept. 28. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!