Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Öltöztetés kérdés: Most, hogy...

Öltöztetés kérdés: Most, hogy bejött a jó idő, illetve nyáron 1 év körüli babára rövid ujjú póló illetve nyári egyberuha alá kell ujjatlan vagy rövid ujjú bodyt adni?

Figyelt kérdés
Bocsi, első gyerekes anyuka vagyok. Vagy a hőmérséklettől függ? Köszi!
2013. ápr. 18. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Enyém 20 hónapos. Tavaly szinte mindig volt rajta ujjatlan body. Kivéve a nagyon nagy forróságok idején. Azért szerettem, mert nem kellett azzal foglalkozni, hogy kint a derka. Vagy a rövid ujjú bodyra csak egy rövidnacit vagy szoknyát adtam.
2013. ápr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez érezni fogod mikor mi kell rá.

Amire figyelj mindig legyen nálad egy plussz kardigán, pulcsi, széldzseki.


Ma kint szuper idö van. 2,5 éves lányom és 9 hós lányommal indulunk a vízparti játszótérre. A kicsin lesz rövid újjas body, egy hosszúujjas vékony felsö és a babakocsi aljában egy széldzseki. a nagy is így lesz, csak ö rajta nem body hanem poló lesz. ezeket le lehet venni és fellehet adni rájuk.

Tegnap fújt a szél a kicsin sapka is volt, ma is viszek, de lehet nem kell. Kalap kellene de nem otthon vagyunk, hanem nagyszülöknél így nem hoztam.

Ja és naptejet is elökeresem mindjárt.

2013. ápr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron a 40 fokban a lányomon csak 1 póló meg pelenka volt. Akkor még 1 éves sem volt. Idén is úgy lesz. Vagy body, vagy póló. Ilyenkor még adok rá bodyt is. Nem kell a melegben a body fölé semmi. Ha hűvösebb lesz, akkor body + vékony hosszú ujjú.
2013. ápr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Most még kell a trikó, póló rá!

Majd ha 30 fok lesz, akkor elég a rövidújjú, vagy ruhácska póló nélkűl!

Most még azért csak 22-25 fokok vannak, olyan idő van kint, mint bent!

Bent rövidújjúban van a gyerek!?

2013. ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Most még adj rá, de ha melegebb lesz, már nem kell body alá, elég lesz egy réteg is rajta. A dereka pedig nem fog megfázni nyáron.
2013. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!