Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babám nemrég...

10 hónapos babám nemrég kezdte, hogy ha nem alszik a babakocsiban nem akar megmaradni, felül, ki akar jönni. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Így már egyedül nem merek vele elindulni sétálni, mert nem tudom kézben hazahozni, meg a babakocsit is tolni. Bekötni sem engedi magát, mert akkor "vagdalja" magát a hátán, ha meg nem kötöm be felül és a babakocsi elejébe jön, onnan hajolgat ki jobbra-balra, így elég veszélyes, hogy kieseik. Ha csak simán az udvarra viszem ki és felébred, akkor se marad meg sokáig. Letenni a földre nem akarom, mert megfázik még, menni még nem tud, csak mászik, meg feláll. Úgy érzem elég patthelyzet... Hogy tudnám megoldani, hogy többet legyünk kint? Amúgy egész eddig szerette a babakocsit, szinte minden nap mentem vele sétálni, általában aludt benne, vagy ha felébredt is feküdt és nézegetett, nem sírt, még felültetnem sem kellett. Olyan jókislány volt a babakocsiban, most meg ez van... Voltatok Ti is így? Elmúlik majd?
2013. ápr. 18. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Megoldást nem tudok, , viszont ott hibáztàl amikor nem kötötted be az elejétől. Ez nem akarás kérdése, főleg nem egy 10 hónaposé.
2013. ápr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, úgy nem tudod bekötni, hogy csak a derekánál? Tehát, hogy előre tudjon dőlni, ne érezze, hogy le van kötve.
2013. ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jól értem fektetve tolod a kocsiban? Ha igen, akkor természetesen fel akar ülni, mert csak úgy tud nézelődni! Ez miért gond? Amúgy pedig kösd be, nehogy valami baja legyen. Kislányom 11 hónapos, kb 10 hónaposan ő se nagyon akart beleülni a babakocsiba, de azért nagy nehezen sikerült és most már nincs ilyen gond. Szerintem nálunk az is számít, hogy most már kevesebb ruha kell és jobban tud mozogni. Ha valamit félreértettem bocsi.
2013. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eddig nem kötöttem be, mert pár hónaposan felesleges volt, aztán jött a tél, bundazsák, overál, akkor meg azért nem kellett. Általában a sétákkor mindig aludni szokott, kora délután, ezért fektetve toltam, pár perc után aludt. De ha most nem alszik, akkor felültetve tolom, de van, hogy így is előrehajol, meg ki akar jönni hiába kötöm be... Nem tetszik neki. Köszi a válaszokat!
2013. ápr. 18. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy csatos hordozó vagy mei tai szerintem segíthetne. Tedd be a kocsi aljába és ha kikéretőzik, akkor be tudod tenni a hordozóba és a kocsit is haza tudod tolni. Vagy a kocsit ki is hagyhatod:).
2013. ápr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!