Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lenne egy olyan kérdésem, h...

Lenne egy olyan kérdésem, h ha magától felül a baba, az nem baj, h egész nap csak ül, nem akar se lefeküdni, se négykézlábazni, egyből felül, ha lefektetem?

Figyelt kérdés
Nem lesz baj a gerincével?Nem terheli ez meg?Én sem bírnék egész nap ülni..A ti babátok is ezt csinálja?
2013. febr. 19. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2013. febr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

valoszinuleg annyira tetszik neki, hogy olyan magasrol latja a vilagot, hogy most csak ulni akar, majd lesz olyan is hogy nem fog akarni leulni

ha magatol kezdte csinalni, nem lesz baja, ha elfaradna az izomzata akkor eldolne, ez foleg azoknal van akik ultetik a babat

2013. febr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem, ha magától telejsen fekvö pozicióból ül fel, akkor magától simán eltud dölni.

az terheli meg ha olyan helyen ül ahol nem tud magától eldölni, pl kitámasztva...

2013. febr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is aggódtam, mert a lányom ugyanaz nap állt fel, és ült fel maga, és napokig csak ezt a kettőt csinálta, semmi egyebet, max annyit mászott, hogy fel tudjon állni valahol, a többi időben pedig csak üldögélt, játszott.

De pár nap után megunta, mert ezekkel nem tud haladni, úgyhogy nyugi, most kiélvezi a helyzetet, de majd fejlődik tovább, négykézlábazik, kúszik- mászik stb...

2013. febr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi,aranyosak vagytok
2013. febr. 20. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!