Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 eves kisfiam laba kifele...

1 eves kisfiam laba kifele all, mit tegyek? Bovebben lent

Figyelt kérdés

Pontosan 13 honapos a kisfiam es mar sokszor egyedul lepeget, plusz egesz nap acsorog minden mellett. Voltunk dokinal aki szerint nem kell neki gyogycipo, majd ha 18 honapos kora utan is kifele fog allni a laba akkor kell majd neki. Azt hozza kell tennem hogy van mikor csak az egyik laba all kifele, a masik normalisan, es van hogy normalisan lepeget, de legtobbszor akkor is kifele allnak a labacskai.

Plusz Angliaban elunk, es itt mondta ezt az orvos hogy ez teljesen normalis es hogy meg valtozni fog. Az lenne meg a kerdesem hogy Mo.-on hol lehet beszerezni gyogycipot a gyermekem labara? Illetve hogy azt meg tudom venni orvosi javaslat nelkul is? Vagy hogyan mukodik ez? Akinek van ebben tapasztalata kerem segitsen. Koszonom a valaszokat.


2013. ápr. 19. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson orvosi javaslat nélkül gyógycipőt venni!!!!

Még most kezdett el járni, ahogy írod. Az izmai gyengék, ezért áll úgy a lába. Az én kisfiam 10hósan állt fel, de 15 hónaposan kezdett el menni. 3-4 hónap alatt elmúlt neki, erősödtek az izmok, stabillá vált a járás. Ne adj rá bent semmit, csak zoknit, abban mászkáljon. Kintre is olyat, ami tartja a bokáját. Nem kell neki semmi gyógycipő, megzavarnád a természetes folyamatot. Én kivizsgáltattam, azt hittem baja van. Hát tényleg semmi, kinövik!

2013. ápr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod. Nem nem fogok gyogycipot venni, csak kerdeztem hogy azt lehet e, vagy hogy is van ez. Kisfiam 7 honapos volt amikor eloszor felallt a kisagyban. Azota egyre tobbet all, a napokban viszont mar egyedul lepeget, es egyre tobbet. A lakasban nincs rajta cipo, egy kis zokniban van egesz nap. Kint viszont sajnos nem tudok normlais cipot raadni, mert itt kint meg nem talaltam normalisat. Most van neki egy nike cipoje, de szerintem ez nem a legjobb a labanak, mert amikor rajta van, es lepeget akkor is kifele tartja a labat.

Azert most megnyugtattal, hogy kinovi, es ez meg csak kezdetleges allapot. Koszonom.

2013. ápr. 19. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!