Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert csinalja ezt a kisfiam?...

Miert csinalja ezt a kisfiam? Bovebben lent

Figyelt kérdés

4 honapos a kisfiam es par hete minden reggel, vagyis hajnalban oramu pontossaggal felebred. 3/4 6-kor ebred, de nem ehes, mert a tapit kikopi, nem szomjas semmi nem kell neki, csak az hogy jatszunk. Ehesnek olyan 7-8 korul ehes, es akkor is van hogy csak 20-30ml-ket eszik. Aludni persze nem alszik vissza. De volt mar olyan is hogy nem ebredt fel, csak 8kor. Nem ertem mi lehet vele, vagy mitol lehet ez??? Este 9kor eszik utoljara, kb 10 fele alszik el.

Minden reggel felkelek hozza, jatszok vele, nem okoz gondot, csak neha nem ertem hogy miert nem alszik tovabb, hisz asitozni asitozik, de aludni viszont nem akar.

Akinek volt hasonlo a babajaval, irna hogy mitol lehet ez???


2012. júl. 13. 13:30
 1/8 A kérdező kommentje:
ja azt meg elfelejtettem hogy amikor felebred, nem sir, jokat nevet inkabb, sikitozik, egyszoval nem azert ebredhet fel mert fajhat valamilye vagy mert ehes, szimplan felkel azert hogy jatszunk
2012. júl. 13. 13:33
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom nincs besötétítve nála....Csak azért mert az enyém nagy kópé, ezt csinálta kb. 6 hónapos koráig. Este már tudta télen, hogyha jön a sötét, alcsi van, el is aludt..igen ám de jöttek a hosszabb nappalok, a szürkületben (ugyanannyi volt órailag) már nem akart aludni...ha sötét lett, mondjuk 1 óra múlva, akkor már igen.Reggel meg azért kel fel, mert érzékeli a világosat. Bár mostmár 2-3 hete kezd rájönni, hogy a világos nem egyenlő a felkeléssel, úgyhogy a fél6os felkelések helyett mostmár így 7 körül nyöszörög.....:)
2012. júl. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Megválaszoltad. Felébred, nincs semmi baja, csak szeretné ha foglalkoznál vele. Mi ebben a furcsa?
2012. júl. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi történik akkor, ha nem mész be hozzá? Ha eljátszik szépen egyedül, akkor ha így jó neki, hát csinálja. Ha akkor sírásra vált, hát akkor bizony pórul jártál :). Vagy ha esetleg magad mellé veszed és te "alszol", mit csinál?


Persze ezeket csak akkor érdemes kipróbálni, ha elhatározod, hogy tovább kellene aludnia, mert így jó neki. Különben felesleges. Ha jó így mindkettőtöknek, akkor meg rendben van, ennyi esetleg az alvásideje.

2012. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval.Ha nincs sötétítve nála,akkor az a gond.Én mindig besötétítettem a fiamnak,ált.reggel8-ig aludt télen-nyáron egyaránt.Most elköltöztünk és nincs még redőny a szobájában,csak függöny,ami nem igazán ér sokat.Fel is kel a gyerek reggel fél 7 körül!Úgyhogy könnyen lehet,ezért kel nálatok is korán!
2012. júl. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem azert fura mert felkel es jatszanom kell vele, hanem az hogy ezt hajnali 3/4 6-kor teszi utana viszont nyuglodik egesz delelott mert almos es nem tudom elaltatni.

Nem baj hogy fel kell kelnem hozza, nem ezzel van a gond.

Sotetnek eleg sotet van nala, fuggony es reluxa is van a szobajaban. Igazabol erdekes mert ha nem megyek at hozza, akkor sir, ha atmegyek elvan egyedul es jatszik. Volt mar hogy atvittem hozzank, de a mi agyunkban sir.

Van hogy huncutkodik mert felkel, ahogy belepnek a szobajaba csend van, kijovok a szobajabol ujra fent van es ezt parszor meg eljatsza velem. Hason alvo, es meg nem tud megfordulni igy megszoktam forditani es akkor elvan.

2012. júl. 13. 14:08
 7/8 anonim ***** válasza:

4. vagyok. Az én lányom kb fél öttől csak cicin alszik vissza és köztünk. Úgy viszont 2-3 óránként cicit kér és alszik fél 10-ig (9kor alszik el este). Emellett viszont amikor felkel, hajlamos ásítozni :).

Nem tudom mit csinálna fél 5kor ha nem vinném át magunk közé cicizni. De nálunk ott a szobájukban a nagyobbik és vele nem akarok kiszúrni.

Szerintem valszeg addigra már alszik eleget. Viszont még elég kicsi. Így lehet, hogy 7-8 körül amikor eszik, igényel egy újabb alvást.

Szerintem semmi gond nincs ezzel. Van hogy én is ásítozva kelek. Az idő meg bármit produkálhat, nyűgösséget is náluk.

2012. júl. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Valoszinu hogy hajnalra kialussza magat, es azert ebred fel, masra nem nagyon tudok gondolni. Altalaban 7-8 fele amikor eszik addigra van hogy elfarad es szundikal egy-ket orat, de van hogy fent van.

2012. júl. 13. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!