Gabszem kérdése:

Hogyan altassam?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 13:20
 1/4 A kérdező kommentje:
kislányom 14 hos. eddig csak kézben volt hajlandó elaludni. mostanában viszont nyújtózkodik az ágya felé altatás közben. ha beteszem az ágyba akkor hempergőzik benne, beszélget, játszik pár percig, utána meg kéredszkedik fel megint. gondolom próbál rászokni magától, hogy az ágyában aludjon el egyedül csak még nem megy neki. volt ez másnál is így?
2013. ápr. 19. 13:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem próbál rászokni magától, ezt rosszul látod. Nem kényelmes már neki kézben de elrontottad, mert ahhoz szokattad. Legyél következetes vele szemben, nem kell ringatni, sem felvenni. Alvás időben tedd az ágyba és kérd meg, hogy feküdjön le. Ha nem megy, akkor fektesd le. Lesz hiszti, sírás, de ha elrontottad hozd is helyre. Se neki, se neked nem jó ez így.
2013. ápr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyan mibánatot rontottál volna el, ha ő maga kéretőzik az ágyába:)?!

Rácsosban alszik még? NÁlunk hasonló volt a helyzet, nagyjából ennyi idősen cseréltük le a rácsosat heverőre, így pár éjjel mellé tudtam feküdni és csodák csodájára pár nap után simán elaludt a saját ágyában:).

2013. ápr. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
persze rácsosban alszik a heverőről leesne, még nem tud magától lemászni az ágyról. Még csak 14 hónapos. Biztos én rontottam el, mert egy időben aludt magától az ágyában, viszont a fogzás alatt beleszokott a kezembe. Hát ez van.
2013. ápr. 20. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!