Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S Hogy altassam? MEg...

S. O. S Hogy altassam? MEg fogok így bolondulni?

Figyelt kérdés

6 hónapos a lányom, a nagy kétésféléves.

Délelőtt séta közben a babakocsiban alszik és kora este is, délben pedig a ksiágyban "kellene". Eddgi elaludt a pihenőszékban, átraktam az ágyba és szépen aludt tovább.

De napot óta nem alszik sehogysem ilyenkor. Kivinni nem tudom,mert a nagy is alszik.

A székből feszíti ki magát, ringatni nem tudom,mert ott sme jó neki, a kiságyba ha beteszem,csak mászik,forgolódik, dünnyög,de nem tud elaludni.

Majd leragad most is a szeme,de nem tudom elaltatni.


2013. febr. 25. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom nagyon szereti ha sutsorgok a fülébe,vagy ha simogatom a buksiját!Hason ringatás?
2013. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Feküdj mellé az ágyra és bújjatok össze...mi is így alszunk délután már hónapok óta 10 hónaposommal pont ilyenek miatt, amiket leírsz, nekünk ez jött be. Ha mellette fekszem 2 órát simán alszik mukkanás nélkül. Persze így ilyenkor marad az olvasás, vagy halkan nézem mellette a tv-t. De már megszoktuk, így ütemezem napközben a dolgaimat, és nekem is jól esik ez a kis lazítás!
2013. febr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én lányomat sem kellett altatgatni amíg el nem kezdődött a fogzás. most szépen lefektetem hasra és a popóját ringatom :). 10perc és elájul.
2013. febr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ringatom a popóját, de ő csak emelgeti a fejét és mosolyog, közben meg akkorákat pislant,hogy csuda....


A melléfekvést is próbáltam, fogja magát feltérgel,elkezd mászni....

2013. febr. 25. 12:35
 5/8 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Velem is el játsza hogy közbe képen röhög :D. eleinte sokáig tartott de ahogy múltak a napok egyre rövidebb idő is elég volt. ha fel akart állni megfogtam vissza fektettem és már aludt is. nekünk ez vált be.
2013. febr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbálhatod babakocsiban ringatni, ott is próbáltad? Nekem is van, hogy ezt csinálja a fiam, ilyenkor már álmos, de nem eléggé, így próbálom szórakoztatni, végül evés közben szokott elaludni, de előfordul hogy babakocsiban kell ringatni, utána átteszem az ágyba. Van, hogy átteszem, mert a kocsiban sem alszik, ha igazán álmos, simogatom és elalszik. Most már párszor magától is elalszik, nyöszörög, forgolódik, de nem sír, aztán egyszer csak elalszik. Mikor már nem bírtam vele, betettem, lesz, ami lesz, amúgy nem hagyjuk sírni, egy picit sírt, max. fél perc, elkezdett nyöszörögni, aludt. Azóta nincs sírás, éjjel is megetetem, vissza teszem az ágyba, és nyöszörög, mocorog, de utána elalszik. Ez akár negyed óra is lehet.
2013. febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
arra nem gondoltál,h át akar térni a napi 2x-i alvásra?lehet már annyi is elég lenne neki,az én lányom kb 6-7 hónapos kora körül kezdte ezt csinálni,azóta csak 2x alszik,így jobb
2013. febr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Írd be a keresőbe:Vida Ági A baba alvásigénye

ilyenkor már sok babának elég a napi 2x alvás

2013. febr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!