Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi mindent eszik 1 éves babátok?

Mi mindent eszik 1 éves babátok?

Figyelt kérdés
Mindent eszik már, amit ti is?
2013. ápr. 19. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam pont ma egy éves, és igen, azt eszi, amit mi. Én paramami voltam, és mindent a táblázat szerint adtam neki, és mostanra jutottunk el odáig, hogy a mi ételeinket eszi, illetve nem szörnyülködök, ha a nagyi piskótával vagy hurkával kínálja. :-)

A fiam szeret enni, így könnyű dolgom volt, és így egyszerűbb is az élet, mióta neki nem kell külön főzni.

Már tehéntejet is adtam neki, fokozatosan ugyan, de nem lett baja tőle, így mára eljutottunk oda, hogy a mi ételeinket eszi.

2013. ápr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gabszem ***** válasza:
nem is hajlandó már megenni a külön neki készitett ételt. tömi magába a rántotthúst, sültkrumplit, sütiket. a spenórot és krumplifőzeléket imádja, de ugyanúgy kell megcsinálnom, mint magunknak.
2013. ápr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. a lányomnál engedékenyebb voltam, a fiamnál jobban paráztam a hozzátáplálásnál. Mostmár ő is elmúlt egy éves és igen, már azt eszi amit mi. spagettit, pörköltet nokedlival :) na meg hál istennek imádja a brokkolit is. Inni csak vizet iszik meg a tápszert, igaz abból még egy nap 4*200ml lemegy :)
2013. ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam most a héten töltötte az egy évet és igen már neki is mindent adok szinte.Még tehéntejet(kipróbálás után fájt tőle a hasa, pedig a tejtermékektől nem), mogyorófélét, mézet...meg az ilyen allergizáló dolgokat csak finoman próbálom.Amit főzök általában mindenből eszik.Néha gyümölcshöz teszek sinlac pépet és reggel este 230 ml tápszert iszik.
2013. ápr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!