Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor szokott le a babátok...

Mikor szokott le a babátok arról, hogy mindent a szájába vegyen, meg hogy mindent kihajít a babakocsiból/etetőszékből?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
7 hós és csinálja, szerintem ez még csak fokozodni fog nálunk :)
2012. jún. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem a gyerekorvos azt mondta,hogy kb 3 éves koráig fog mindent a szájába gyömöszölni,először a kíváncsiság miatt,azon túl,pedig addig amíg a fogai jönnek.

A holmikat addig fogja kidobálni amíg visszaadogatod neki.Vagyis kidobja,ha már unja a játékot utánna,meg szórakozik azzal,hogy visszaadod.Ne add vissza és akkor nem lesz a játék része az oda-vissza.

2012. jún. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14 hónapos, most már kezd leszokni róla. De hosszú időszak volt/lesz ez. Sokszor téptem már a hajam. :) de ez gyerekfüggő, van, aki sosem mindenevő, míg valaki még 2 évesen is.
2012. jún. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szoktam neki visszaadni, pont azért, hogy nehogy még jobban belelkesüljön. Nem lehet neki semmit adni-se kanalat, se kiflicsücsköt, mert egyből repül:) Tegnap kérdezte a védőnő, hogy használja -e már a kanalat, én meg mondtam, hogy esélytelen, mivel egyből eldobja...
2012. jún. 1. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!