Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt a babakocsit valóban...

Ezt a babakocsit valóban lehet 6 hónaposan használni?

Figyelt kérdés

[link]


Még nem ül egyedül, és félek, hogy dőlni fog benne, az öv is a nyakához esik, olyan picuri még, nem csúszik ki ebből? Szerintetek? Tapasztalt anyucik írjatok. Milyet érdemes venni, ami kis kocsiban elfér? Még fekvő babakocsiban sétálunk. Mikortól ültethetem esernyőkocsiba?


2013. ápr. 19. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 1 éves kora előtt nem raknám ebbe
2013. ápr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még túl korai. Majd ha hosszú ideig stabilan ül, akkor.
2013. ápr. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, Te tetted-e fel a másik kérdést, ami hasonló témájú, és ott azt írták páran, hogy van olyan esernyőkocsi, ami dönthető, fektethető. Én még nem találkoztam ilyennel, nem tom, milyen.
2013. ápr. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább ilyet nézz, ezt lehet több fokozatban dönteni, ezt lehet használni 6 hónaposan is!!!
2013. ápr. 20. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 20. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha már stabilan ül, akkor ültesd ilyen kocsiba. Szerintem ilyen 10 hónapos kora környékén, ha ül stabilan. Van benne biztonsági öv, ha bekötöd, akkor nem csúszik ki.

Én inkább ezt ajánlom: [link]

Ezt 165 fokig tudod dönteni, ő még sokat aludhat séta közben is, kényelmesebb neki ilyenkor, ha a háttámlát majdnem vízszintesig tudod dönteni.

2013. ápr. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat!
2013. ápr. 20. 09:09
 8/8 anonim ***** válasza:

AZ én kicsim is 6 hós.Nekem is olyan van ami asszem 165 fokban dönthető.Már 2 hónapja azt használom, csak eddig egy lapos mózes volt benne. Most vettem ki és nagyon szépen fekszik benne. Én esernyőbabakocsit csak jövő tavaszra veszek. Most nyáron korai , hiszen inkább aludni fog a levegőn és akkor jobb fektetni. Télen kell a lábzsák. Jövő tavasszal meg meg lesz még ez és veszek egy pici szaladgálós kocsit ami könnyebb és csak ülni tud benne.

Itt a link: az enyém eddig dönthető, bár a kocsi is majdnem ilyen: [link]

2013. ápr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!