Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsire összecsukható babakocs...

Kicsire összecsukható babakocsit szeretnék, Ajánlanátok valami jót? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy ABC design rodeo babakocsink, amit nagyon szeretek, de úgy alakult az életünk, hogy napi szinten muszáj autókáznunk és ez a babakocsi rengeteg helyet foglal, ha már 4-en megyünk, akkor semmi mást nem tudok a csomagtartóba tenni, a mózest meg az ülések közé állítom. Szóval nagyon kényelmetlen így, annak ellenére, hogy a babakocsit nagyon szeretem. Gondoltam ezt eladnám, és valami olyat vennék helyette, ami kisebb helyet foglal, le tudom vízszintesig dönteni, esetleg menetirányt is változtatni, és jövő télen is tudjuk majd még használni, tehát ne legyen túl sportos, amiben esetleg fázna. Tudnátok ajánlani valamit, ami mellé még tudok pakolni a kocsiba (Citroen Xsara, normál méretű csomagtartóval)?
2013. ápr. 13. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

fektethetős sport kocsi

nekem az volt pont e miatt

télre egy meleg bundazsák volt benne

2 telet használtuk a kocsit de a másodikon már nem kellet a zsák mert addigra nagy lett :-) és az overall elég volt illetve addigra már járt a gyerek


am azért h mekkora a gyerek leírhatnád .....


ilyen van babakocsiba bár már fél éve nem használjuk :

[link]


volt benne egy olyan volt amit ha összzippeztél akkor egy mózesnek felet meg volt két füle egy falap az aljában így csak kiemeltem a gyereket azzal együtt ha hazaértünk

viszont le lehetett venni a fejrészt és akkor egy üllő sportkocsiba is be lehetett tenni

sajna nem találok képet hozzá am hauck a márkája

2013. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja igen, bocsi, most 4 hónapos, télen lesz egy éves.
2013. ápr. 13. 15:10
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ne add el. Most van egy nagyon jó kocsid, hidd el, meg fogod bánni, ha eladod. Már úgysem használja sokáig a mózest, a sport nem foglal annyi helyet majd.

Majdnem biztos, hogy eladod, veszel valami másikat, és utána megbánod majd, hogy a szupi kis kocsidat eladtad!

Én is napi szinten autózok, a nagylányomnál egy 3 ajtós sport cliom volt, majd egy corsám, iszonyat pici csomitartóval, most egy a4-es audival járok, annak nagy a csomitartója. A fiam 5 hós, már nem használjuk a mózest, csak a hordit, és csak a váz van a kocsiban, kerekek le, é s így egy csomó minden elfér az autóban még pluszba. Visszük a nagyot bölcsibe, bevásárolunk stb. Most szedtem elő a sportrészt is, az ráfér a vázra, még a kerekek is maradhatnak, nem foglal több helyet. Inkább szedd szét te is a vázat, vedd le a kerekeket, több helyed lesz.

Ja, quinny buzz-om van.

2013. ápr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, de még várnék segítséget.
2013. ápr. 17. 12:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Nézz szét a Hauck-ok között. A sportkocsija is vízszintesig dönthető. Menj el a Brendonba, ott sok fajtája van és próbálgasd, mi lenne a legjobb, én is így csináltam anno.
2013. ápr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Bébé confort Loola? Ma már a Maxi Cosi gyártja Nem volt, imádtam!
2013. ápr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%
Stokke Scoot?
2013. ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%

Szia !

Nekünk Graco Fusionk van , én nagyon szerettem nekük is ilyen autónk van , mint nektek és mivel esernyőre csukható a babakocsi , nagyon kicsi helyet foglal !

2013. ápr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Miert is nem hasznos, amit ajanlottam?
2013. ápr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én csak most jöttem újra az oldalra, eddig nem pontoztam, nem tudom, ki volt, de nekem mind hasznos volt. Köszi. Még annyi, hogy tetszik a bebe confort is így képről és a graco fusion is. De ezekben csak nekem háttal tudom tolni a babát? A stokkevel annyi a bajom, hogy nem szeretnék annyit költeni egy babakocsira. Mindenkinek köszi, aki eddig válaszolt.
2013. ápr. 22. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!