Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A frissen lefejt anyatej...

A frissen lefejt anyatej meddig áll el szobahőmérsékleten?

Figyelt kérdés
A kórházban azt mondták,hogy 2-3 órát el van 25 fokig.Utána hha hűtőbe teszem,hogy érdemes melegíteni?
2013. ápr. 20. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam hogy teszek egy lábosba nagyon picike vizet és felforralom,ebbe beletszek egy üveg cumisüveget vagy egy bögrét(ha esetleg nincsen ilyen cumisüveged) és akkor és pár pillanat alatt készen is van.:)Én úgy tudom amúgy h máshogy nem is lehet,mármint h pl mikróba nem lehet.Legalábbis nekem a védőnő és anyukám is ezt mondta.
2013. ápr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hűtőben 3-4 napot mondott a védőnő. Lábosban melegített vízbe kell rakni a cumisüveget, amiből kínálni fogod a babának. De csak egyszer szabad felmelegíteni. Többször nem. Ha megmarad ki kell önteni.
2013. ápr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szobahőmérsékleten 2-3 órát, hűtőben pár naapot. És ahogy már írták, lábasban éremes langyosítani utána.
2013. ápr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!