Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha csak taknyos (átlátszó...

Ha csak taknyos (átlátszó váladék jön az orrából), nem lázas, esetleg picit nyűgösebb a babád, akkor elviszed orvoshoz? Mit adsz neki ilyenkor?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvittem, de nem adott semmit, Cebion cseppet ( C vitamin) adtam neki, és porszívóztam az orrát. 4-5 nap alatt meggyógyult.
2013. ápr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem viszem, vagy meggyógyul, vagy rosszabbul lesz, utóbbi esetben elvszem. Orrszívás van, ahogy írta az előző és a sok levegőztetés segít, ha nyűgös.
2013. ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem viszem el egyből.Először c vitamin,orrcsepp,Orrszívás.Sok folyadék, és ha van otthon,én még,ha úgy ítélem meg hogy kell,akkor Fenistilt szoktam neki adni.
2013. ápr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elkövettem azt a hibát, hogy elvittem. Nem adott semmit, cserébe benyelt egy jó kis vírust, 3 nappal később vihettem vissza. :S Azóta, ha csak annyi baja van, mint amit írtál, akkor nem viszem. Cebiont kap+orrszívás. (1,5 éves)
2013. ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 alaszka ***** válasza:
Én sem viszem ilyen miatt, ilyesmi gyakran van. Én a lázzal sem rohanok rögtön. Több eset volt már úgy a lányaimnál, hogy 1-2 nap láz, és utána meggyógyultak. Én is C-vitamint adok csak ilyenkor nagyobb adagban, és orrszívás.
2013. ápr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!