Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyomásra fehéres vagy átlátszó...

Nyomásra fehéres vagy átlátszó valami jön mindkét mellemből. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem vagyok terhes,lassan fél éve volt egy elhalt terhességem,akkor volt ilyen,hogy nyomásra jött valami ,de az kevesebb volt mint most.Magától amúgy semmi nem jön.De ez normális dolog?most csináltattam még egy hormon vizsgálatot az eredmény 1 hónap mulva jön ,de a fél évvel ezelötti terhességemnél a hormon vizsgálat eredménye nem mutatta,hogy magas lenne a prolactin hormon,szóval akkor sem volt vele baj.

A menstruációmat szombatra várom,ehelyett megjött már szerdán.

Lehetek terhes,vagy ez más?



2013. márc. 15. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon magas prolaktin szint.
2013. márc. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia nem tudom,hogy nomális-e ,de nekem a kisfiamnál 3hónapot szopzizott mégis még 3év múlva is jött belóle valami tej féle.Úgy hogy szerintem nincs köze ahhoz hogy terhes lenél.
2013. márc. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem magas a prolaktin, de a melledből jö a tej, akkor agy daganat!

Micro adenoma nőhetett az agyalapi mirigy mellett, ami nyomja az agyalapi mirigyet, és emiatt a szervezet terhes tüneteket produkál, menses nem szabályos, mellből tej folyás...

Olvass utánna!

Ha nem magas a prolaktin, de jön a mellből a tej, a doki MR-re küld, ahol megnézik van-e agy dagadnat.

Ezt is gyógyszerrel kezelik, mert ha nem, akkor nő, és súlyosabb lesz...

2013. márc. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A fél évvel ezelőtti terhesség és a "nyomkodás" simán okozhatja ezt. Írtad, hogy "ilyen,hogy nyomásra jött valami ,de az kevesebb volt mint most" - ezek szerint nyomkodod - ezzel önmagában is fenntarthatod a tejtermelést egy minimális szinten. _Ne_ nyomkodd! Tudom, hogy az emberben önkéntelenül benne van, hogy megnézze, jön-e még, de állj ellen! Szülésznő vagyok, a jelenség nem ritka. Hormonvizsgálat amúgy nem árt, beszéld meg a nőgyógyászoddal. De a legfontosabb, hogy ne birizgáld, kb. fél év alatt el szokott múlni (kivéve ha az ember lánya hetente megnézi, hogy jön-e még)
2013. márc. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szülni nem szültél még? Én is úgy gondolom, hogy a korábbi terhesség (még ha sikertelen is volt) és a nyomkodás okozhatja simán.
2013. márc. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


4-es és 5-ös válaszoló : 10 hetesen vették észre,hogy elhalt a terhességem és én kb a 7-8. héten vettem ezt észre,hogy jött valami a mellemből,persze csak azért,mert dupla akkora lett a mellem és akkor még azt gondoltam,hogy már termelődhet előtej és megnyomtam és valami volt,de azután utána néztem és előtej még nem szabadott volna,hogy legyen.azóta viszont már volt,hogy nem jött meg egy hétig és azt hittem terhes lehetek,a mellemből nyomásra akkor is jött valami. Most elöbb jött meg a menstruációm és csak kíváncsiságból megnéztem a mellemmel mi a helyzet és most mégtöbb jön.gondolom ez teherbe esés szempontjából sem lesz előnyös,mert lassan készülünk a babára és tartok tőle,hogy valami hormonzavar lesz az akadálya a babának..

2013. márc. 15. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!