Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos lányokat vihetek...

5 hónapos lányokat vihetek wellness medencébe?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 11:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ők még kimondottan úgysem élvezik, akik ott vannak mások, azokat meg zavarja.
2013. ápr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem vinném a gyerekek miatt sem, meg tényleg vannak, akik oda pihenni mennének.
2013. ápr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem vinném, nem azért hogy mások mit szólnak hozzá, mert nyílván te is kifizetted a pihenést, hanem mert nem higiénikus ilyen piciknek egy olyan medence amibe isten tudja hány ember áztatja magát.
2013. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Faff0529 ***** válasza:
8%

Szia!


Attól függ, hogy milyen víz. Termálba nem. Ha egy egyszerű "itt-ott bugyog bizonyos időközönként" akkor lehet. Nyilván csak akkor, ha megfelelő hőmérsékletű. Azt pedig csak halkan jegyzem meg,h elég korlátolt gondolkodásra vall, amikor valaki azért nem javasolja,h ilyen helyre menj a gyerekeiddel, mert az zavar másokat...

2013. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem hiszem, hogy korlátolt gondolkodásra vall, ha valaki elmegy egy wellness szállodába vagy uszodába és nem akarja a másik gyerekét kerülgetni vagy kényelmetlenkedni miatta. Az a korlátolt gondolkodás, hogy a kisgyerekesek azt gondolják, hogy mindenkit érdekel a gyerekük. Egy ilyen pihenésért komoly pénzeket fizetnek az emberek, és a pénzükért nem a gyereksírást akarják hallgatni. Persze egész más, ha egy olyan gyerekbarát helyre mennek a kisgyerekükkel, ahol több hasonlókorú gyerek van, mert akkor mindenki arra készül, hogy abból a korosztályból lesznek többen és tudják, hogy ez mivel jár.
2013. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én csak a higiénia miatt kérdeztem.
2013. ápr. 21. 19:44
 7/16 Faff0529 ***** válasza:

Az ilyen helyeken általában figyelnek a higiéniára. Persze semmi nem biztos, de mi többször voltunk a kisfiammal és rendben voltak a medencék.


Az előző kommentelőnek pedig csak annyit,h gratulálok a gondolkodásához. Akinek nem tetszik a gyerek vagy az öreg vagy a kövér vagy az alacsony ember egy ilyen helyen, az maradjon otthon!

2013. ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Kedves előző! Nem tudom miért kellett ilyen ellenséges hangú vitát provokálni, nem mondtam hogy lenézek bárkit is. De, a gyereknek éllattanilag is másak a szükségletei, máshogy "működik", mást szeret, más érdekli. Nem azt mondtam, hogy az öregeket, kövéreket...stb...lenézném. Mindenkinek más a kikapcsolódás és egy kisgyerekes családnak is más mint a felnőtteknek. A wellness részlegekben is vannak direkt nekik kialakított medencék, játékok meg minden. A gondolkodásommal semmi baj nincs, gyógypedagógus vagyok, elfogadok és megértek mindenkit, csak azt gondolom tolerálnunk kell egymást, nem viszem a gyerekemet olyan helyre, ahol zavarhatja mások pihenését. De különben a kérdés nem erről szól. Én higiéniai okokból nem vinném az öt hónapos gyerekemet zárt medencébe. Ennyi.
2013. ápr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Faff0529 ***** válasza:

Nem volt szándékomban ellenséges hangú vitát kialakítani, de megdöbbent, hogy az emberek, akik éppen a másik tolerálásáról írnak, így vélekedjenek. Pláne, hogy a kérdés nem is erről szólt.

Én tényleg nem szeretném tovább húzni ezt a vitát. Nem vagyunk egyformák... és elnézést kérek a kérdezőtől! További szép estét mindenkinek!

2013. ápr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem vitát akartam nyitni hanem csak a vélemények érdekeltek.
2013. ápr. 21. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!