Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos lányokat vihetek...

5 hónapos lányokat vihetek wellness medencébe?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 11:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

én biztos nem vinném!

eszembe sem jutna, fel sem merülne!

pont a higenia miatt.

2013. ápr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
higienia
2013. ápr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nem merülhetne fel a kérdés. Mások pár hónapos gyereküket úsztattatják. Csak véleményre voltam kíváncsi. De bennem igenis felmerült.
2013. ápr. 22. 08:34
 14/16 anonim ***** válasza:

azért mert annyira picik még, mondjuk én magam sem megyek semmilyen medencébe az egy dolog. de hogy 5 hós gyereket vigyek..ha vinni akarod vidd.

én nem vinném!


pont a higiénia miatt.

2013. ápr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

egyébként nem kötözködésből, de kit érdekelnek mások?

a Te gyereked, nem?

mások már 3 napos gyereket kenguruba tesznek és mínusz 10 fokban sétálgatnak.

csak egy példa.

én nem vittem csak 6 hét után. nem érdekelt, hogy ki mit csinált! én mondjuk jóval óvatosabb vagyok, és nem szeretném, hogy elkapjon valamit egy olyan helyen, ahol mindenki áztatja magát. őszintén? fúj!

2013. ápr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
67%

Nekem első blikkre az jutott eszembe, hogy "nem,csak fiúkat" :-), de ez persze csak vicc.

A kérdésre válaszolva én semmiképp nem vinnék csecsemőt úsztatni olyan helyre, ahová relatíve bárki bemehet, és mondjuk belepisilhet :-( Vannak olyan helyek, ami kimondottan az ilyen picik higiéniájára specializálódott.

A vitára meg csak annyit, hogy gyerekes anyukaként is azzal a véleménnyel értek egyet, aki szerint nem kéne olyan helyekre vinni kisgyereket, amelyeket nem e célra hoztak létre. Már csak azért sem, mert például vannak olyanok is, akik pont azért jöttek el egy ilyen hétvégére - számos gyermekeiket a nagyira bízva otthon - hogy feltöltődjenek, kikapcsolódjanak...gyerekhancúr, sírás, nyávogás nélkül.

2013. ápr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!