Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit vegyek?...

Milyen babakocsit vegyek? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

A szempontok:

1. strapa és terepbírás, fújható kerekek! (sokat kirándulunk, erdei utakon, zötyögős terepen, ezt bírja ki)

2. összecsukható legyen (kombi autóban elférjen, tehát nem kell esernyőre csukható)

3. újszülött kortól használható legyen

4. max 50.000 forint (60.000, ha nagyon muszáj), csak új érdekel.


2013. ápr. 21. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:

bemész egy babakocsi nagykerbe és ezt mind elmondod neki és rengeteget fognak még kérdezni....

de cserébe vagy 20 modellt fognak neked mutatni :-)


próbáld ki mind, tologasd ide oda, méz meg mennyire könnye csukható össze mennyire nehéz a kocsi stb.... majd ami tetszik rendeld meg


itt hiába mondom h én x márkát szerettem ha a másik 10 válaszoló még 10 babakocsit ajánl majd neked


:-)))

2013. ápr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, de ha 10 hozzászóló ajánl 2-3 márkát, akkor már előbbre vagyok. :)
2013. ápr. 21. 17:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, hogy ilyen "olcsón" fogsz-e kapni újat ami megfelel a kritériumoknak.

Én egy sima Chipolino Pookyt vettem 46 ezerért újonnan, és az egy tök gagyi márkának számít (tulajdonképpen az is).

Viszont vettem egy Quinny Freestyle-t használtan, na az aztán tényleg mindent bír, elment a legnagyobb hóban, terepen, fújható kerekei vannak, kézifék is van rajta mint a biciklin, ha pl. hegyen tolod lefelé, de sajna ez használtan is 35 ezer volt, és már nem is gyártják, tehát már én is csak használtan kaptam.

De azért sok sikert, hátha neked nagyobb szerencséd lesz és találsz megfelelőt.

2013. ápr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az espiro vector megfelel ezeknek,de csak a hátsó kerekei fújtathatóak és ráadásul jóval drágább, de hordozó+mózes+sportrész.
2013. ápr. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Graco Mirage van ! Mi nagyon szeretjük mindennap kiréndulos terepen sétálunk mivel egy hegységba lakunk benn az erdőbe egy vadász házba , apuka munkája miatt , így mindennap végűlis erdei úton sétálunk ha csak nem a városba megyünk valahova ! Én nagyon szerettem egyeltalán nem zötyög , sőt nagyon jó babakocsi !
2013. ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!