Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel mosod a babád fogát?

Mivel mosod a babád fogát?

Figyelt kérdés
Még csak 6 foga van a 10 hónapos kisfiamnak.Baba fogkevél mossátok,vagy csa áttörlitek?
2013. ápr. 22. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
a tanulófogkeféjét rágcsálja, ill. én szoktam neki a 2.lépcsős tanulófogkefével 'megsikálni'.
2013. ápr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kedves első köszönöm szépen a normális választ.Én a dm-ben vettem neki a több darabos babáknak való fogkefét.De volt itt egy ismerősöm,és lehurrogta,hogy szerinte az sz.r.Ők az ujjrahúzhatós fogkefét használták,és azt mondta annál nincs jobb.Ha ilyennel nyúlnék a kisfiam szájába,leharapná az ujjam :D
2013. ápr. 22. 11:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 11 hónapos, 7 fogas. :) Én elmex bébi fogkrémmel mosom neki (6 hónapostól 2 éves korig használható elvileg), és babafogkefével. Nagyon szereti, együtt szoktunk fogat mosni. :)
2013. ápr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, és ujjal nem nyúlok a lányom szájába, csak ha végszükség van, mert naaaagyon harap. :D
2013. ápr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eleinte volt nekünk is ujjra húzhatós, azért jó, mert èrzed vele, hogy mosd. De van az a Dm-e is,a 3dbos, szerintem az is teljesen jó, én.szeretem. Mi Nenedent gyermekfogkrémet használunk rá, azt nem baj ha lenyeli.
2013. ápr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ujjra húzható babafogkefével és nenedent fogrémmel mosom a fogát, amióta kibújt az első.
2013. ápr. 23. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, szerintem az enyém azért tűri jól az ujjra húzhatóst, mert hozzá van szokva, mert ugye az első fog kibújásától kezdve mosom neki, ha látja a fogkefét, szépen tátja a száját, és úgy is marad, amíg végzünk :) De ha a tied harapós, akkor nyugodtan használj "nyeles" babafogkefét, bár azzal egy picit nehézkesebb a fogmosás.
2013. ápr. 23. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!