Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit kell aludnia egy nap...

Mennyit kell aludnia egy nap egy három hónapos babának?

Figyelt kérdés
Két-két és fél órákat alszik nappal... összesen!
2013. ápr. 22. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan hogy kell.Minden baba más.

Az én lányom is három hónapos.

Délelőtt alszik egy órát,illetve délután egy-másfelet és ennyi összesen.Nincs ezzel gond,ha neki ennyi az igénye!

2013. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Az nagyon kevés szerintem kell még neki egy jó 6-8 órát napi szinten, az én lánykám 9 hónapos, 2x alszik egy nap őszessn 4-(5) órát!
2013. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy nap biztos alszik neki is,8-9 órát!!

De ő azt kérdezte,hogy nappal mennyit alszik!!!

Jól van az,hogy ennyit alszik,nincs gond vele,ne aggódj!

2013. ápr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

éjjel alszik, egyszer-kétszer kel enni, de ilyenkor is fél kómás. Este kb 9től alszik reggel 8ig általában.

Csak nappal nem akar, félórákat alszik, ha már összesen megvan a két óra nappali alvás, akkor boldog vagyok!

Ez normális?

2013. ápr. 22. 14:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen,teljesen normális!
2013. ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Én írtam a 6-8 órát de azt nappalra, hát még csak 3 hónapos, az én lányom alszik nappal 4-5 órát, 9 hónaposan, és este 9 től alszik reggel 7 ig majd alszik 9-10 ig, és 12-13-tól 15-16 ig. És van hogy nem bírja ki estéig igy alszik még plusz egy órát az meg már napi 5 óra! Hát 3-5 ÉVES gyermeknek is kel minimum 3 órát aludni. akkor egy 3 hónaposnak. Persze vannak babák akiket nem igen lehet rá venni az alvásra pedig nagyon hasznos mivel az agy alvás közben fejlődik ez pedig nagyon fontos!
2013. ápr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

akkor utolsó.örülj neki hogy a tied ennyit alszik!


Nekem is 3 hónapos a kisfiam,olyan napi 3-4,5 órákat alszik nap közben általában,a kismamablogon van egy cikk a babák alvásigényéről,és hogy ez mennyire eltérő lehet.Ha neked nem nyűgös és ezzel elvan,kiegyensúlyozott,ennyi az igénye,nem kell aggódnod.Ott egyébként elég hasznos dolgokat találhatsz az alvással kapcsolatban,én sokat tanultam belőle.

2013. ápr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
reggel 9 óta mostanáig aludt egyszer 20percet... és most elaludt... le sem merem tenni, nehogy felébredjen :/
2013. ápr. 23. 13:23
 9/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok!

Nekem is reggel 8 óta 1 órát aludt csak,most ébred fel.

Fent is lesz jó darabig.

Majd olyan 4 óra körül alszik megint fél-1 órát,és ennyi lesz egész nap.

Tegnap nekem is elaludt a karomban,és leraktam a kiságyba,egyből felébredt.Háromszor játszotta ezt el,hogy leraktam és felkelt.

2013. ápr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!