Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kisfiammal az...

4 hónapos kisfiammal az ünnepekre a szüleimhez megyünk néhány hétre. Mire számíthatok, hogy fogja viselni a környezetváltozást, hogy máshol kell aludnia?

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
3 hós korától havonta 1 hetet a mamáéknál töltünk. Legyen kis kuckója, 1-2 játék, tárgy amit otthonról visztek. Nekünk nem volt gond, megszokta. Az elalvással igaz volt probléma, de rájöttünk, hogy a fűtő ventilátor hangja zavarja.
2012. dec. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nála még nem fog nagy problémát okozni, kicsit idősebbeknél szokott ebből gond lenni. Az elképzelhető, hogy a nappali alvásainak a rendje egy rövid időre felborul, de ha úgyis heteket fogtok ott tölteni, pár nap, és helyre áll. Az éjszakák miatt nem aggódnék.
2012. dec. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi külföldön lakunk és 2-3 havonta megyünk haza anyukámékhoz, én azt a módszert alkalmazom, hogy már az első pillanattól kezdve hordozhatós kiságyba szoktatom, ott alszik és azt mindig viszem magammal, sőt ha megyünk az ágyneműjét sem cserélem le hanem azt viszem el, hogy az illat is megmaradjon, soha nem volt gondom, az alvással.
2012. dec. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, semmi baja nem lesz !

Mi is havonta mentúnk a Mamihoz 1-1 hétre.

Nagyon élvezte hogy minden új, nem csak én vagyok ott, hanem más is foglalkozik vele, egész nap van aki szórakoztatja..

Neki mindegy még hol van, az a lényeg, te is ott legyél ha sír, de úgy el lesz, engem kell majd senki csak a Mami Papi:)))

Te meg pihenhetsz, tv-hetsz ....

2012. dec. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mi babánk 5 hónapos és vittük 2 hónaposan 1 hétre "nyaralni" meg pont 4 hónaposan 5 napra a Dédihez. Utazóágyat viszek, viszem a kis matracát és ágyneműjét. Viszem a játszószőnyegét, a játékait és nagyon jól tűri a környezetváltozást. Sőt, szerintem kifejezetten boldog ilyenkor, mert mindenki csak vele foglalkozik. És azt nagyon imádja :)
2012. dec. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát, máris nyugodtabb vagyok mert nagyon ráparáztam már előre is. Sajnos nálunk eleve vannak alvásproblémák úgyhogy félek hogy ott még rosszabb lesz.
2012. dec. 14. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!