Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vajat kentek babátok...

Milyen vajat kentek babátok kenyerére? 11 hónapos

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés, de mástól nem tudom megkérdezni. :) köszönöm
2013. ápr. 22. 14:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Ráma :) Mert azt eszük.
2013. ápr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%

Vénusz,Ráma, Bords Eve.

Ezt a hármat vesszük általában

2013. ápr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mi többnyire Delmát veszünk, de a múltkor egy anyuka rám szólt, hogy olyat nem szabad adni, csak teavajat.köszi a válaszokat :)
2013. ápr. 22. 14:43
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

A vaj, az a tea vaj, az tehén tejből van.


A margarin az növényi zsíradék, mint a rama, delma...


A vaj finomabb, de drágább mint a margarin.


Én hol ezt, hol azt adtam.


Igazából a vaj a jobb.


Pl. Olvassz meg egy teflonban Margarint...

Nem olvad fel, nem lesz zsíradék, ugyan úgy marad...

Már ez elárulja melyik a jobb...

2013. ápr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt akartam mondani, hogy amiket felsoroltak az előttem szólók, azok közül egyik sem nem vaj, hanem margarin. Mi csak teavajat veszünk,(nem szeretjük a margarint, esetleg süteménybe kerül, de kenyérre kenve csakis vajat) abból viszont mindenfélét próbáltam már, de pl. a "magyar" vaj,meg ilyen néven futó tejtermékeket szeretem. Ár-érték arányban nekem ez a legszimpatikusabb
2013. ápr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%

A Delmát én se eszem meg,nemhogy a gyereknek,egyik legrosszabb,kenhetetlen is.


Nem igazán adok neki vajat,inkább különböző krémeket teszek a kenyerére,zsemléjére (túróból,teavajból készülteket,én csinálom,család is ezt eszi)

2013. ápr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
lehet velem van a gond , de a teavajat , ha a hűtőben tárolom, nem tudom rendesen szét kenni a kenyéren.
2013. ápr. 22. 14:52
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem veled van a baj. Ki kell venni 10-20 perccel azelőtt, hogy használnád. Vagy én még azt szoktam csinálni, ha nincs időm, hogy a legkisebb fokozatra berakom egy kicsit a mikróba
2013. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Tea vajat használok,Igen,kemény tud lenni sajnos,én evés előtt török le belőle 1 darabot,ráteszem a kenyérre és majd 20-30perc múlva kenem is:)
2013. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit off, de azért ajánlom figyelmedbe ezt a cikket. Én is most olvastam és vannak benne számomra új dolgok. Meg azért is bátorkodom linkelni, mert nem elfogult egyik irányba se és ez nagyon szimpatikus:


[link]

2013. ápr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!