Babakocsi undor?

Figyelt kérdés
kislányom nem hajlandó babakocsiban elaludni.. kb kéthete csinálja ezt, addig semmi gond nem volt vele. Most viszont sehová se tudok vele elmenni, mert sír, ahogy elunja magát a kocsiban.. 3 hónapos.
2013. ápr. 22. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is voltak ilyen időszakok, jöttek-mentek. Elmúlik majd.
2013. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam a lányommal. Eleinte semmi gond nem volt, szépen elaludt a babakocsiban, aztán kb. 2-3 hónapos kora körül mintha megutálta volna a kocsit, egyszerűen nem maradt el benne. Már nem is mertem vele sehová menni babakocsival, mert üvöltött benne. Aztán olyan 5-6 hónapos kora körül megint jött egy fordulat, és azóta el van a kocsiban, mondjuk azért sok időt nem szeret benne eltölteni! :)
2013. ápr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont mintha az én lányomról írnál!

Ő is 3 hónapos.Vagy 2 hete hogy nem tudunk babakocsizni menni,mert ordít benne,de mint a sakál.Egy percet sem hajlandó benne lenni.Már amikor beleteszem egyből sír.

Ezért én a hétvégén vettem egy hordozós kengurut.

Abba mentem ma vele sétálni.Felkötöttem magamra,és lám semmi baja nem volt. 2 órát sétáltunk kint,

mosolygott,gagyarászott,a végén még el is aludt benne.Úgy örültem,hogy végre sétálhattunk kint nyugodtan! :)

2013. ápr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálunk is :D 4honapos lesz a fiam.Utálja a kocsit.Mondjuk ö amikor pici volt akkor se igazán szerette.Most is 90százalékban ordit benne.Kenguruzunk mi is pár napja...
2013. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt az én kisfiammal is.

Én nem kínoztam, amikor láttam, hogy ez sehogy sem fog menni, szintén kenguruval mentünk mindenhova. Aztán rájöttem, hogy ez így nekem is jobb, praktikusabb vele közlekedni, nem okoznak gondot a rossz utak, járdaszegélyek, lépcsők stb.

2013. ápr. 23. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is van kengurum, gondoltam már rá, hogy ez lesz a megoldás.. csak olyan jó lenne, ha hosszabb időre is kiruccanhatnánk a jóidőben, de aludni sem hajlandó benne... :/
2013. ápr. 23. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!