Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikres kismamák, anyukák!...

Ikres kismamák, anyukák! Babakocsi kérdés?

Figyelt kérdés
Melyik típust vettétek,használtátok? Tapasztalatokra lennék kíváncsi! Mivel fekvős kismama vagyok,nem tudok menni nézelődni sehová,marad a netes keresgélés. De tudatlanul nem szeretnék pénzt költeni.. Segítsetek! Esetleg ismeritek ezt a fajtát: hoco monterio twindem iker babakocsi?

2013. ápr. 20. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
A legjobb az a tipus, amiben egymás mögött vannak a gyerekek. Ezzel tudsz közlekedni, elférsz a járdán, beférsz a boltba és könnyebb tolni is. A másik tipusban annyi a jó, hogy egymás mellett vannak a gyerekek, de hatalmas nagy és rossz tolni is. Nekem legalább is ez a véleményem.
2013. ápr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legjobb a bugaboo donkey (nekem csak egy van,d e 3 ikres anyuka is van a abrátnőim közötT) 2 ismerősöm használja ezt és imádják. Illetve a jane-nak van még jó iker kocsija.
2013. ápr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves 2.válaszoló! az Általad említett bugabbot hol lehet beszerezni?
2013. ápr. 20. 13:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Én az egymás mellettit szerettem. Sokkal könnyebb vele közlekedni, útpadkázni. 78 centi szélesség nem hatalmas. Kényelmesen elfértek kabátban is.
2013. ápr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

csak az egymás utáni! nálunk a legtöbb helyen el se férne a járdán másfajta. én ezt néztem: [link]


ez befér a kocsiba (Astra) és a liftbe is.

2013. ápr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is peg perego duett van, imádom. (Nyárra vettünk egy esernyőre csukhatós egymás mellettit is, mert a pp nem fér be a kocsinkba, de már 8,5 hósak)
2013. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia !

Nekem 1 évesek a lányaim , nekünk Abc Design Zoom van !

Én azért szerettem , mivel a mózeskosarat , a babahordozót is rá lehet tenni . Mi az első hónapokba a mózeskosáral használtuk , nagyon tuti babakocsi , és az ára se annyi mint a Bugaboo ami hozzá teszem elég széles babakocsi ! Nagyon könnyű és kicsire össze csukható , annyi hogy ugye ha mi valahova mentünk míg kicsik , mindig a babahordózoval tettük rá őket , mert ugy kisebb helyet foglal a váz ! Nagy rakodó felület !

2013. ápr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!