Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Clarks gyermekciporol velemenyek?

Clarks gyermekciporol velemenyek?

Figyelt kérdés
13 honapos kisfiam par napja elkezdett egyedul jarni. Utana olvastam es eleg jonak tunik ez a marka. Vett valaki a gyermekenek ilyen markaju kiscipot?
2013. ápr. 23. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen cipő. Ekkora gyereknek magas szárú bokafogós kell. Nem csak a márka számít.

Plusz ha elindul, nem árt elvinni ortopédiára.

2013. ápr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a legjobb. ha tehetem csak azt veszem mindkét gyerkőcnek
2013. ápr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Elsonek- szamomra nem csak a marka szamit, de mi Angliaban elunk es itt nincs normalis csak ez. Ez viszont ha jol olvastam rola scholl termek. Ebbol is vannak magas szaruak.

Masodik- szoval akkor jo cipok ezek? Erdemes megvennem?

2013. ápr. 23. 13:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Plusz itt nalunk sajnos nincs 1 eves korban ortopediai szures. Voltunk az orvosnal, mert a kisfiam labfeje kifele all, de nem mindig, es van hogy csak az egyik, es erre csak azt mondta a haziorvos, hogy ez teljesen normalis, ha 18 honapos koraig igy marad akkor igenyel teendot. Ezert is kerdeztem ezt a fajta cipot, hogy mennyire megbizhato, illetve jo.
2013. ápr. 23. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!