Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát és mennyit...

Milyen pelenkát és mennyit vegyek a kisbabának a kórházi időszakra és az utánna következő 1-2 hétre? Melyik márka a jó? Olcsó pelekákról vélemény (Labell, Gaga, Ontex, Babyjoy, Teddy Bear, Toujours ÖKO ) Ezeket tudom olcsobban beszerezni. Vélemények?

Figyelt kérdés

Http://www.pelenkaakcio.hu/pelenkak/elsoosztalyu. itt néztem a pelenkákat. Van ahol lehet olcsóbban venni? Mert szerintem ezek elég jó árak. Május 22-én születik a pici, legalább is addigra vagyok kiírva és nem igazán tudom milyen pelust vegyek neki, a 29.hét 6 napon volt az ultrahang szerint 1511 gramm. Nem tudom milyent vegyek. Kisfiam lesz.

Köszönöm a segítséget :)


2013. ápr. 14. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:

En 1es pelust vettem anno Huggiest. Nem biztam a veletlenre. Abbol az egyes csomag tokeletes volt (3050g szul.).

Utana 2ea csomagban Liberot vettem, nekunk nem valt be. Pamperst hasznaltunk vegul.

Amikor mar nagyobb volt es 3as pelus kellett, akkor hasznaltuk a dadat. Egy darabig jo volt, de utana kifogtunk egymas utan 3 csomag selejtet es inkabb maradtam a.minosegnel.

Most Lidl es Pennys pelust hasznalunk. Nekunk ez tokeletesen bevalt a 4ea pelus ota.

Most mar 5os kell, mert abba fer bele :))


A kovetkezo gyereknel is minosegit fogunk hasznalni. Az elejen akar orankent is cserelhetem a pelust a nagy tartalom miatt. A minosegi tuti bent tartja, de a gyartohiba pelus?!?! Hmmm... en inkabb nem kockaztatok!

2013. ápr. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

off

mi a lidl-es pelenka neve?

2013. ápr. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1-es pelenka bőven jó még a 4 kikósban picire is!

Ha nagy a pelenka, akkor kifolyik a pisi, kaki, pelenkából nem szabad nagyobbat venni, hogy majd belenő:)

A kórházba kell 1 csomag, utánna pedig otthonra számolva napi 7 db kell +- volt hogy egy nap 5x kakilt, volt hogy 7x, meg ugye a pisi...


Újszülöttnek nem vennék gazdaságos pelenkát, mert soknak nem gumis a dereka, a tépőzára, van vastagabb, vékonyabb, méretben belül is kisebb, nagyobb, hiába 1osztályú, soknak kijön a bele, vagy elazakad a tépőzárja, eláll a baba lábánál...

Ez akkor jó, ha már csak napi 1x kakil, olyan 1 évesen.

Rengeteg félét kipróbáltam, 1 éves korig csak libero, pamper, utánna pedig a Bogi pell ami bevált!!

Ebben volt a legkevesebb hibás, és tényleg jól bírta a pisit.


[link]

2013. ápr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2.válaszolónak: a Toujours a lidl-s pelus!


Én Huggies-t vettem először, utána Pampers-t, utána nagyon bevált az Auchan saját márkás pelenka.

2013. ápr. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia.Nálunk a DAda pelenka vált be .A kòrházba is ezt vittem.Azòta szinte csak azt használjuk.Persze kipròbáltunk mást is. Attòl függetlenül hogy gazdaságos,100as csomagban adják ès akad benne 1-1 hibás nagyon jò vastag gumis,ès sztem vetekszik a pampers zöld pelussal. TANÁCS :-) A minit 3-6 kg van , 38 ft/db áron vettük,most midit használunk ,az 40 ft/db ... szòval megèri.
2013. ápr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!