Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabad homeopátiás szert...

Szabad homeopátiás szert anyatejben feloldva is adni?

Figyelt kérdés
Csak szopizik a kislányom, vizet, teát nem adok neki. Fogzásra kellene. Köszi
2008. jún. 14. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a védőnőm, hogy csak vízben lehet és ne használjak fémkanalat csak műanyagot.
2008. jún. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Nem. Csak pici vízben, műanyag kanállal. Elég a kiskanálnyi víz is, nem kell azért itatni. Csak időben kezd el oldani, mert nagyon lassan oldódik. Azért nem jó az anyatej, mert tiszta, mindenféle ételtől és italtól mentes (tulajdonképpen "semleges") nyálkahártyáról kell a gyógyszernek felszívódni. Ezért fontos az is, hogy a beadása előtti és utáni 10-15 percben ne egyen-igyon. Fémmel sem érintkezhet a gyógyszer és ha lehet, ne tárold elektromos eszköz, vagy telefon közvetlen közelében sem!

Remélem, segítettem.

2008. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól a 10 csepp forralt víztől, amiben feloldod a bogyókat nem fog rászokni a vízre. Célszerű a bogyókat fakanál-nyéllel összetörni egy kispohárban, úgy könnyebben feloldódik.
2008. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Arra azért kiváncsi lennék, miért lett lepontozva a második válasz. Gyanítom, aki lepontozta, az valamit félreértett, mert ugyanaz van benne, mint a másik kettőben, csak kicsit bővebb magyarázattal.
2008. jún. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a vaszokat! Én mindegyiket hasznosra pontoztam..
2008. jún. 16. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!