Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 honapos babammmal szinte...

Nikolett Valik kérdése:

11 honapos babammmal szinte minden ejszaka remalom. Akik, hasonlo cipoben jartok/jartatok, nalatok mi segitett?

Figyelt kérdés
11 honapos kisfiam 8 honapos koraig mint egy kisangyal, vegig aludt minden ejszakat. Aztan mintha elvagtak volna, az ejszakak remalomma valtak. Minden ejjel ugy minimum 5-szor fel kel. Ilyenkor sir, felall az agyaban. Neha megnyugtatja, ha ott allok mellette es fogom a kezet de valamikor igy kell allnom majdnem egy orat es ez mar nagyon faraszto, raadasul van hogy ez sem segit. Probaltam a suttogo modszert, de nallunk nem igazan vallt be.A sirni hagyas is csak az esti lefekvesnel mukodott ( azota este szepen elelszik magatodl) de ejjel nem. Mar nagyon ki vagyok merulve mert kulfoldon elunk, semmi segitsegem nincs, a ferjem meg napi 15-16 orat dolgozik, igy mindent egyedul kell csinalnom a pici korul. Nem panaszkodni akarok, de neha mar tenyleg nagyon faradt vagyok
2013. ápr. 24. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
éhes.szomjas. fél a sötétben-éjjeli fény? zenélő altató? melegithető levendulás mackó? homeopátia? kamilla tea? hirtelen ezek jutnak eszembe
2013. ápr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyit a sírni hagyásról... kevesen hiszik el, hogy nem feltétlenül ott és akkor hanem később van meg a böjtje:(.

"Tedd jóvá" és feküdj most mellé, pótoljátok be az elmaradt összebújásokat. Tudod, minden szükséglet fennmarad addig, amíg azt ki nem elégítik.

2013. ápr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy rémálma van.


sok éjszakai ébredés oka lehet a fogzás.

Vagy mivel nem régóta áll, ez is bezavarhatja, folyton fel akar állni alvás helyett, tetszik neki, új neki (én is ilyen voltam babaként).

Lehet még szomjas, éhes, vagy csak anyahiánya van.

2013. ápr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
fog?
2013. ápr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!!Szerintem sem a félelem miatt ébred..nem írtad,hogy álltok a fogzással.Nálunk 2 hónapja tart már ez a probléma,a kislányom akkor 10 hónapos volt,minden éjjel minimum 4-5 alkalommal sírva ébred,csak úgy alszik vissza,ha cicire teszem.Nem tudom,szoptatsz-e még,de nekem csak ez vált be.És nálunk egyértelműen a fogacska kínozza,használunk mindenféle "csodaszert" eddig teljesen hatástalanok,sajnos.Most lassan 13 hónapos,és egyetlen foga sem bújt még ki.Éjjeli fényt használunk mi is,hogy ne féljen a sötétben,mindent bevetettem már annak érdekében,hogy aludjon,de nem sikerült mostanában egyetle éjszakát sem végig aludnunk.Kitartást neked!Tamy
2013. ápr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogzik, ami fáj neki és emiatt az anyjára van szüksége, nem magányra. Még 1 éves sincs, nem most kell önállóságra nevelni.

A suttogó egy gyereklélek ellenes módszer. A gyereknek nincs más vágya ebben a korban, mint ANYA MELLETT LENNI!

2013. ápr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!Nos, a fogzassal ugy allunk, hogy egy honapja kibujt neki az also ket fogacskaja de azota semmi es nem is ugy nez ki mintha egy hamar kijonne a kovetkezo. Azt, hogy ehes lenne nem hiszem ( egyebkent probaltam,hogy megetetem, de nem segitett) mert sajnos mar nem anyatejes es mindig rendesen vacsorazik. Meg homeos dolgokat nem probaltam, mert itt nincs ugy lehetoseg beszerezni oket, de ha megyunk haza mindenkeppen veszek es kiprobalom. Es azt azert el szeretnem mondani, hogy a sirni hagyast nem ugy kell erteni, hogy orakig hagytam egyedul bombolni a gyereket, hanem hogy vartam egy par percet mielott odarohantam hozza. Sot, onallosagra sem akarom nevelni, csak segiteni probalok, hogy tudjon aludni es masnap ne legyen faradt, hiszen az neki sem jo ha nem alszik ejszaka. Es azert kezdtem el mindenfelet kiprobalni, mert az osszebujas meg en mar nem segitett
2013. ápr. 25. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!