Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvásproblémával kapcsolatosan...

Alvásproblémával kapcsolatosan jártatok így? Lehet, hogy az én jelenlétem zavarta az álmát?

Figyelt kérdés

Most lesz 6 hónapos a lányom, és kb 1 hónapig (4,5-5,5ig) az csinálta, hogy éjjelenként másfél óránként kelt, és csak szoptatással tudtam visszaaltatni.

Mindenki azzal riogatott, hogy kevés a tejem, stb..

Amikor már teljesen kiborultam a kialvatlanságtól, akkor a férjem kiköltöztetett a másik szobába, francia ágyastól.


És amióta egyedül alszik a kiscsaj, azóta végigalussza az éjszakát.

Állítólag horkolok :S



2012. dec. 13. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges. A kicsiket keltheti éjjel az a "tejszag" is, ami az első időkben jó, a "túlélésüket" szolgálja. De vannak babák, családok, ahol pár hónaposan már jobb a külön ágy/ szoba mert felszínes alvó a baba(ez alkati dolog, nem rontottál el semmit), és könnyebben felébred a neszekre.

Tehát ha most már jót alszik, akkor a Ti esetetekben ez a jó döntés:).

2012. dec. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gondolhatod, alig tudtam elhinni, a nulla alvások után, hogy 12! órákat végigalszik. Ki vagyok simulva :)

Ez a lehetséges probléma senkinek nem jutott eszébe, csak a férjemnek, akit szintén idegesítek alvás közben.

2012. dec. 13. 12:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi is így jártunk, bár mi mind a 3an egy szobában aludtunk. Kb 2-3 hónapos volt a kisfiúnk, amikor már nem kelt olyan sűrűn enni viszont nagyon sokszor felnyöszörgött.. ha mi is mocorogtunk vagy ha párom horkolt. Kiköltöztünk, azóta a fogzást, betegségeket, teliholdat leszámítva 12 órát alszik éjjel ébredés nélkül (21 hónapos)

Egyébként ha horkolsz az lehet a kimerültségtől..(vagy mindig horkoltál) páromon veszem észre, ha nagyon fáradt, kimerült akkor fordul elő hogy horkol, egyébként nem.

Örüljetek, hogy megtaláltátok a megoldást, így ti is és a pici is ki tudja aludni magát! :)

2012. dec. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam Apuka ritmikus horkolására tud csak elaludni. Furákat produkálnak ezek a babák! :)
2012. dec. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a második lányom aludt eddig velünk egy szobába, de egy hete kipakoltuk a sajátjába.

én is azt éreztem hogy zavarjuk. férjem reggel 6-kor kel és szedi elö az ingjeit, nadrágjait. elötte nap mindig elfelejtettem kikészíteni neki és a félhomályban néha iszonyatosan össze vissza öltözködött. este pedig képtelenek voltunk az ágyban olvasni, mert villanyt nem akartam kapcsolni.

2012. dec. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt 7 hónapos volt,még szoptattam reggel és este mikor pár átüvöltött éjszaka után kimentünk a nappaliba aludni mintha elvágták volna.Azóta egyedül alszik és nem visel el minket a szobában.Most 11 hós közben leválasztotta magát már tápszeres.Úgy tűnik mindent megold magától és ennek örülök nagyon.
2012. dec. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Örülök neki, hogy más is volt így, nekem kicsit rosszul esett, hogy miattam nem tud aludni, de nagyon úgy néz ki, hogy ez a helyzet, jobb neki egyedül ...
2012. dec. 13. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!