Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes a kisfiam és 3 napja...

2 hetes a kisfiam és 3 napja csak úgy tud kakilni, ha lázmérővel és tornával kisegítjük belőle. De olyankor kijön ám az egész napos adag. Mitől lehet ez? Volt már valami ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Napi 6x eszik 3 óránként és kizárólag anyatejet, vagy ha nagyon szükséges akkor kamillateát.

2013. ápr. 25. 07:38
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

minek lázmérözöd????

van hogy 4 -5 napig nincs kaki anyatejh szépen felszivodik kevés salakanyag termelödik egy nap. istenem még csak két hetes

2013. ápr. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kevés salakanyag termelődik, mert ha megindul nála akkor rengeteg kaki jön ki. És utána már nagyon nyugodt.
2013. ápr. 25. 07:45
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Akkor se lázmérőzd. Egyrészt normális az is, ha napokig nem kakil. Másrészt akkor a saját étrendeden változtass kicsit inkább.
2013. ápr. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
ne lázmérözd könyörgöm meg kell tanulnia kakilni a sok birizgatás helyett.nem tesz jot
2013. ápr. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kislányom 4 hetes korától 4-8 naponta kakált. Akkor viszont tetemes mennyiség jött ki belőle. Ő is kizárólag anyatejes volt. Én hagytam, persze mindig vártam, mikor lesz. Hasfájós is volt 3 hónapos koráig, de nem emiatt, egyszerűen ekkor kellett neki csak ürítenie. A hozzátáplálásig (5 hónapos volt) így is maradt ez a helyzet, azóta viszont naponta van széklete.
2013. ápr. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Csak akkor lázmérőzd ha már szenved tőle nagyon. Nem kell minden nap kakilnia, van hogy 1 hétig nem kakilnak. Így hozzá fog szokni a lázmérőhőz (ha még nem tette), és csak azért sem fog kakilni!
2013. ápr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Honnan vetted, hogy anyatejes babát lázmérőzni kell???


Az is normális, ha 10 napig nincs széklet, mert az anyatej 100%-osan hasznosul...


Kamilla teát sem szabad, egyrészt mert megöli a normál bélflórát, másrészt allergizálhat, ha adsz, csak vizet adj.


Szülésznő vagyok, nem hülyeséget beszélek....

2013. ápr. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne lázmérőzd! Anyatejesnek bizony napokig nincs kakija. Ha mégis úgy látod hogy húzza fel a lábát és tekereg mintha kakilnia kéne, lehet a szelek bántják. Adj neki Infacolt vagy Espumisant hogy könnyebben tudjon pukizni :)
2013. ápr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!