Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Miért nem alszik ma...

SOS! Miért nem alszik ma egész nap,10 napos babám?

Figyelt kérdés
Már az őrületbe kerget! Reggel óta fent van,összesen 1,5 órát aludt ma. Rendesen szopik, két evés közt picit cicizik-ez inkább ivás. HA lerakom csak feszeleg,forog,nem bír elaludni. Rövid ujjú bodyban van meg zokniban, nem izzad,hogy nagyon melege lenne. Már pelust cseréltem,büfiztettem,sétáltam vele.. Nem tudom már mit csináljak. Egyszerűen nem alszik el ha lerakom az ágyába. Most is itt feszeleg mellettem a kiságyban,most meg el kezdett csuklani, ezért nem alszik. MÁR A SÍRÁS KERÜLGET!!! Mit tanácsoltok??????????? Köszönöm,ha írtok!!

#nem-alvás
2012. aug. 25. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld egy pellussal az arcát cirógatni. Azt nagyon szeretik ha az orrukhoz ér valami. Vagy tegyél egy összehajtott pellust a kis fejéhez szorosan, hogy azt higgye hozzád bujik. Mikor elaludt vedd el. Nálunk ez nagyon bejött. Kitartást!
2012. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sír is a babód vagy csak feszeng?

Tuti melege van szegénynek.Az én 5 hónaposom is nehezen viseli.Ne akadj ki, ha nem sír végül is addig jó, mert nem szenved nem fáj neki sehol.Ha sír akkor próbáld amit az első válaszoló ír.Jó ötleteket adott. Sok sikert.Ne idegeskedj, mert megérzi a babád!:)

2012. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon meleg van,szerintem szabadítsd meg a zoknitól.

Feküdj le mellé aludni,biztosan a közelségedre vágyik,elég csak egy textil pelenkával betakarni.

Ha van klimátok,ne nagyon erősen menjen.

És sokat szopizzon ebben a hőségben.

2012. aug. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem sír,csak kicsit nyöszörög időnként. Most abba maradt a csuklás és becsukta a szemeit. Hátha elnyugszik.. Közel tettem hozzá a pelust, meglátjuk mi lesz. Feszeleg..( nem hasfájós.)
2012. aug. 25. 15:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint! A pici babák nagyon szeretnek bujni valamihez. Az én keresztfiam mindig ugy aludt, hogy valaminek hozzá kelett érni a kis orrához. Gondoltam én is kipróbálom az enyémen. Ugy is volt. Mikor még picike volt egy pellust mint egy kendőt a fejére (kutacsára) tettem. Most mellé van hajtva egy puha pléd. Néha teljesen belefurja magát. Meg van egy mancsikolója és azt nyomogatja az orrához. Egyszer sem volt fulladás még, mielőtt valaki ezt írná.
2012. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nahát de jó, az én babám is úgy alszik hogy egy rongyot morzsolgat az orra előtt és szimatolgatja:)


lehet hogy nálatok is bevállna

2012. aug. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!