Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapost engednétek apás...

5 hónapost engednétek apás hétvégére határon túlra?

Figyelt kérdés
Van egy 5 hós kisfiam, egy futó kapcsolatból született. Megtartottuk, de nem vagyunk együtt. Szerencsére az apukája sokat törődik vele. Szóval nem arról van szó, hogy nem bíznék benne, tudom hogy ismeri ő is a kicsit, de eddig csak pár órára vitte el délutánonként, illetve egy éjszakát töltött nála pár hete. Ilyenkor persze nincs semmi gond, elvan a kisfiam vele. Tudja altatni/megnyugtatni/ellátni, mert sokat jött fel az elejétől, és ilyenkor csinálta amit "kell". A barátnője is megy, ő meg "gyerekszakértő", tőle még én is tanultam:) Viszont kicsit félek ettől az úttól. Nagymamájához vinné amúgy, ő nem nagyon tud mozogni, és még nem látta a dédunokát. De még nem voltunk ennyi időt távol (két éjszakát volt még külön - egyet az apjánál, egyet anyukámnál - úgy hogy mindig csak estéről és éjjelről volt szó) Most péntek délutántól- vasárnap délutánig lenne oda. Amúgy az utazáshoz, jövés-menéshez hozzá van szokva. Tehát tényleg csak a hiányomról lenne szó. (meg persze nekem is hiányozna, de ez legyen az én gondom:)) Ti elengednétek így nyugodt lelkiismerettel? Ne gondoljam magam ennyire pótolhatatlannak?:)
2013. ápr. 25. 09:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
63%

Ellátni ezek szerint tudják,tápszeres.


Beteges ,öreg dédnagymama,ki tudja meddig él,én elengedném,nehogy sose lássa a dédunokát.

2013. ápr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
77%
Ez így szép és jó meg minden de én nem adnám oda az 5 hónapos gyerekem senkinek se,még akkor sem ha az apja.Oké,hogy gyerekszakértő a barátnő de hát akkor is.....áhhh ne,ne add oda szerintem!
2013. ápr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát nehéz kérdés. Bár mi együtt vagyunk, de amikor csak úgy elvitte magával a fene megevett engem. Én nem tudnék ennyi időre megszakadni. De nem is volt tőlem ennyire távol, de valahol még is azt érzem egy 5 hónaposnak ez sok. De lehet csak én érzem a való életben meg tök jól ellenne. Végülis jó kezekben van, szerencsédre a barátnő is gyerekszerető. Biztos nem lenne semmi gond.

Mindettől független szerintem nem engedném el. Ráér egész hétvégeket 2 éves kora után oda lenni. De ez csak az én véleményem, lehet jön valaki aki tapasztaltabb sokkal.

2013. ápr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
46%
Én nem tudnám elengedni, most 6.5 hónapos a babám. Csak én vagyok az anyukája, aki minden rezzenését ismeri, tudom mikor mi kell neki, itthon van neki a helye, itthon vannak a megszokott dolgai, napirendje, játékai, ANYUKÁJA, aki megnyugtatja. egy éjszaka rövidebb, de még arra se tudnám átengedni máshova, magamat hibáztatnám ha történne valamiés én nem vagyok vele. Majd ha nagyobb lesz talán 2-3 éves akkor mehet, ha majd Ő is szeretne. És én pótolhatatlannak érzem magam vele kapcsolatban mert én vagyok az ANYUKÁJA!!!!
2013. ápr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
55%

Az anyának jobban hiányzik a baba, mint a gyereknek az anya!

Ha elszórakoztatják a gyereket, észre sem veszi hogy nem vagy ott!

Na meg neked is pihenés, 1-2 nap gyerek nélkül...

Szemèlyije van a gyereknek!? Csak akkor mehet határon túlra!!


Én elengedném

2013. ápr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
75%

1 napra elegedted korábban,most miért ne 2-re?

főképp hogy a dédihez menne,aki még nem is látta,lehet ha nem engeded,nem is fogja.


Készítsenek képet,ha majd nagyobb lesz,meg lehessen neki mutatni,volt neki dédimamája is.

2013. ápr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
68%
Én sem adnám oda, kicsi még.
2013. ápr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
77%
Hú, akármilyen jól is látják el, én nem merném elengedni, még annyira picike. Persze megértem őket is, de én akkor sem adnám oda.
2013. ápr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
84%
4-es vagyok, határon túl az nagyon messze van. Esetleg ha te is velük mennél, meg kell hogy értsék anya kell annak a pici babának :)
2013. ápr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
77%
Csakis úgy ha én is mehetnék. Még most is, hogy másfél éves nem nagyon tudnám még nyugodt szívvel odaadni egy hétvégére.
2013. ápr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!