Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti engednétek, hogy szopizzon?

Ti engednétek, hogy szopizzon?

Figyelt kérdés

3 éves kislányom kb. 1 hete esténként jön, hogy ő szopizni szeretne.15 hónapos koráig szopizott, akkor sajnos abba kellett hagyni a szoptatást,mert kórházba kerültem pár napra, mivel kismama voltam és véreztem.

Azóta nem szopizott.Van egy 13 hónapos kislányom is ,aki még szopizik, amikor megszületett időnként fejtem le tejet , amit a nagy megihatott, de ciciből soha nem fogadta el. Most meg felhúzza a pólómat és érzem, hogy szívja és nyeli.Napközben nem csinálja csak este , és nem is minden nap.

Ti mit csinálnátok, hagynátok vagy nem?Nincs már neki szüksége erre tudom nagyon jól, de a lelkének gondolom jót tesz valamiért.Nagyon sokat foglalkozok vele, sőt szinte csak vele foglalkozok, tehát nem gondolom, hogy emiatt lehet.

Segítsetek!


2012. dec. 13. 21:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén nem nem engedném.
2012. dec. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám.
2012. dec. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha le leszek pontozva ha nem, en nem engednem meg. Vissza fog szokni a cicire, mert nyugtatja, jo neki, de mar 3!!!!eves! Sztem ne engedd. tavaly a repulon egy 3 eves kislany ordibalt h "anya adjal ciciiiiit" es ezt mar bogve vagy 100x mert anyuka nem engedte. Kozben tepte anyuka polojat a kislany. En semmikeppen sem engednem!!!!
2012. dec. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és a lelkének sem tesz jót. Ha féltékeny, akkor azt kell megoldani.
2012. dec. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedném.
2012. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Jégtánc ***** válasza:
71%
Nem engedném már én sem
2012. dec. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
nem
2012. dec. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Kizárt. Egy 3 évesnek amúgy sem kellene, hogy lelki problémája legyen (gondolom nincs is), de ha lenne, akkor sem egy mellbimóval kell megoldani.
2012. dec. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

Valószínűle nem maga a szopizás érdekli, hanem az, hogy engeded- e naki. Vagyis engedsze- e neki annyit mint a testvérének.

VIsszaszokni nem fog, nem is tud már szopizni. Egyszerűen "irigyli" a tesóját, ezért kísérletezik azzal, hogy vajon neki is lehet- e amit a Kicsinek.

2012. dec. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

Egy 3 évesnek is lehetnek problémái és legalább olyan fontosak mint neked a sajátjaid,még ilyet !!!Testvér féltékenység,szeparációs szorongás ,bölcsiből vagy otthonról oviba kerülés és még sorolhatnám,de akár egy költözés is.

Én engedném hogy megkóstolja és elmagyaráznám-neki már lehet- hogy Ő nagy ehhez.Megkérdezném mi lenne amit szeretne helyette ( meleg kakaó,madár tej amit szeret ) és azt megihatná úgy hogy a fotelben összebújunk,ez szerintem kielégítené ezt az igényét,és biztonságot adna,ugyan akkor el sem lesz utasítva.

2012. dec. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!