Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most 9 hónapos a babám! 8...

Most 9 hónapos a babám! 8 kilós a drága! Nem tudom eltalálni milyen pelenka kell neki? Milyen fajta?

Figyelt kérdés
Liberot veszek mindig!De most is 4 est vettem és nagy neki!De másik fajtából meg kicsi a 4 es!Milyen fajtát vegyek ami jó a fiamra..........

2013. ápr. 4. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:

pampers 3-as 4-9kg

biztos jó neki

az én fiam most 9 és fél kg ezt használja


de van olcsóbb

dm-es baby soft 8-18kg maxi is szuper

2013. ápr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 7,8 kg, Rossmann-os 4-est használunk. Nekünk bevált, olcsó is, és 1 éjszakát is simán kibír.
2013. ápr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
pampers 3-as de melyik fajta?mert annyi van belőle!
2013. ápr. 4. 09:37
 4/7 anonim ***** válasza:

pampers active baby

[link]

2013. ápr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fiam 8 kg, Aldi 4-eset vettünk neki, mert a többi 3-as már kicsi, ez picit nagynak tűnik, de nincs gond vele, nem pisil ki vagy ilyesmi.
2013. ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindig egy számmal nagyobbat vettem. Pl. a 3-as Pampers 4-9-ig jó, akkor én már a 4-est vettem, mert mindig kifolyt minden. A kék-zöld pamers volt a nyerő, most már 13 kg, és a libero, a 6-os, most jó. Eddig nem voltam vele megelégedve.
2013. ápr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Pampers:

narancssárga (sleep and play), legolcsóbb, de nekünk bejött, tök jó az illata

kék-zöld (active baby)picit drágább, de még sose folyt ki semmi belőle.

fehér (premium care) jó drága, és árához képest nekem nem tetszett, olyan háló van benne, mint a fürdőnadrágokba, ami persze ráragadt a fenekére, egy-egy kiadósabb produktum után...

9 kg-os babának és 4es méretű, 7-18 kg beosztásút vennék.

2013. ápr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!