Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan aki elkezdte a...

Van olyan aki elkezdte a hozzátáplálást ezzel elkerülve hogy tápszerezze gyermekét? Mivel kezdted?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 08:25
 1/8 A kérdező kommentje:
3.5 hónaposan
2013. ápr. 26. 08:26
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon korai akkor inkább a tápszer
2013. ápr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
4 hónaposan,a gyerekorvos tanácsára.Banánnal.
2013. ápr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Egyrészt 3,5 hónaposan korai, másrészt ezzel nem kerülnéd el a tápszert, mert értékelhető mennyiséget - annyit amennyivel étkezést ki lehet váltani - még jó darabig nem fog enni a gyerek. A tápszer nem méreg, mikor értik már meg egyesek?
2013. ápr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
igen ez nagyon korai. próbálj tejserkentő teát inni vagy vmi, de ha nincs elég tej, inkább tápszert adj. vannak hipoallergén, meg tejmentes tápszerek is, ha esetleg tejallergiás lenne a gyerek
2013. ápr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Én elkezdeném ha lenne anyatej is valamennyi. Ha korai, azt látni fogod, mert visszaköszön a kakiban a gyümölcs.

Lehet lepontozni mert én másképp gondolom.

2013. ápr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
nekünk 2 hónaposan lett tápos a babám és nagyon nem tetszett, megfogta a kakit meg gyorsan gyarapodott a súlya, a kaki gondra préselt gyümi levet adtam neki azt rendbe rakta. 3 hónaposan már kapott almapürét, most 4 hós és már a tízórai meg az uzsi kivan váltva. kezdésnek almát, répát, meggyet, körtét ajánlok, banán foghatja a hasát,
2013. ápr. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell ennyire törekedni arra, hogy elkerüljük a tápszert, főleg mivel 1 éves koráig legalább naponta kétszer kellene kapnia valamilyen tejes táplálékot (anyatej vagy tápszer).

Szóval én is azt mondom, hogy a tápszer nem méreg, anyatej hiányában a legjobb táplálék egy ekkora babának. A túl korai hozzátáplálás problémákat okozhat, amik esetleg csak később jelentkeznek.

2013. ápr. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!