Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Anyatejes babák anyukái!...

Anyatejes babák anyukái! Mikor kezdtétek a hozzátáplálást? Mivel? Hogyan sűrítettétek babátok első ételeit?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 13. 07:17
 1/2 anonim ***** válasza:
5,5 hósan, de akkor még csak lével. Kb. egy hónapig leveztünk, mert mást nem nagyon fogadott el. Aztán volt fagyasztott anyatejem és azzal sűrítettem a répát, krumplit, sütőtököt. Így kezdtük szépen lassan. Amilyen nyögvenyelősen haladt a hozzátáplálás annyira jó evő lett belőle. Pedig, amikor elkezdtük nagyon meg voltam ijedve, hogy ez nekem nem fog menni, mert nem akart enni. Jobban a cicit akarta inkább.:) Aztán ment minden mint a karikacsapás.:)
2013. ápr. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
6 hónaposan kezdtük, de nem kellett neki semmi: rázkódott, öklendezett 3-4 napot kihagytunk, aztán újra. Így csak 7 hónaposan kezdett el eszegetni. Gyümölccsel kezdtük, Hipp-es bébiételekkel, a zöldségeket nem fogadta el, csak 8 hónaposan. Sűrítéshez Sinemilt használok.
2013. ápr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!