Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfelelő ez első cipőcskének?...

Megfelelő ez első cipőcskének? (link) Mire kell figyelni? Végig érjen a lába gondolom.

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 26. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. esetleg ha szeretnéd, hogy szupinált (ferde a talpa és ezzel ellensúlyozza a babák befelé dőlő bokájának a tartását) legyen, akkor SALUS. Az valamivel olcsóbb is (8000 Ft azt hiszem)
2013. ápr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első cipőnek még jobb a zárt orrú, mert le fogja csöszkölni a lábujját.

A jó cipő lényege: tartsa a bokát, könnyű legyen, a talpa könnyen hajlítható, ne merev. Kb ennyi.

2013. ápr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot.Salust hol lehet kapni?
2013. ápr. 26. 09:12
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]



Itt vannak felsorolva az üzletek, de láttam már webáruházakban is. Bár cipőt nagyon ajánlott felpróbálni, kisfiamnak se jó mindegyik típus, meg a méretet se mindig jól saccolom meg.


(Nekünk amúgy szandi volt az első cipő, mert tavaly ilyen tájt kezdett el járni. A bokát fogja és az a lényeg, az, hogy az eleje nyitott, szerintem nem zavar be)

2013. ápr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó!A Superfit márka nagyon jó!
2013. ápr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A legújabb ajánlások szerint első cipőnek a legjobb, ha puha talpú, nem tartja a bokáját, mert a mezitláb járást kell imitálnia. Minél többet totyog mezitláb, annál jobb, és csak akkor kell cipőt ráadni, ha nagyon muszáj (kintre).

Szóval én nem ilyet vennék, mert ez fogja a bokát, és a talpa sem puha.

2013. ápr. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!