Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első lépés cipő? De melyik a...

Első lépés cipő? De melyik a jobb? Link lenn

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Nektek milyen van/volt. Linket is küldhettek.


2011. aug. 25. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia:)

Én a fiamnak Falcont(1. link) vettem első cipőnek, de véleményem szerint elég merev a talpa. Lépéskor nem hajlott és inkább kifele fordította a lábfejét.

Ha tudod élőben nézd meg a cipőt, hajtogasd meg a talpát, próbáld rá a babára. Én nem vennék cipőt úgy, hogy nem próbálom a fiamra, mert úgy látod igazán, hogy jó-e.


A többi belinkelt cipőket még nem vettem, így nem tudok róluk semmit mondani.

2011. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én elsőnek a chiccot vettem.

Az összes közül nekem az első a szimpatikus.Nekünk is volt falcon cipőnk, mi szerettük.Fűzőset nem vennék.Elesik benne.

2011. aug. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Épp most tettem fel jófogás.hu-ra a 3.-at.Nagyon szupi,csak sajnos átnőttük(nem használtuk csak babakocsiban),de szerintem,most hogy kezd elindulni a lányom,veszek egy ugyanilyet csak nagyobb méretben...
2011. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk az elefanten volt, és szuper volt, nagyon szerettük (4. link). Olyan volt, mintha a gyerekem lábán nem lett volna szinte semmi. Hajlékony puha talpa van, én azóta is csak ezt a fajtát veszem neki. Szerintem felesleges újat venned, mert a gyerekek ilyen korban max. 2 hónapot tudják használni ezeket, annyi idő alatt pedig nem járják ki. Egészen újszerűeket ki lehet fogni pl a Vaterán vagy a Teszveszen.

2011. aug. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!