Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vettétek a babaszobába a...

Hol vettétek a babaszobába a bútorokat?

Figyelt kérdés

Tetszenek a kombiágyak, de szeretnék praktikus szekrényeket is, polcot, stb. Van olyan hely, ahol egy helyen lehet ezeket beszerezni, és nem horribilis áron?


Nálatok milyenek a bútorok?

Milyen a dekoráció?


Ha van, aki szívesen megmutatná, nagyon-nagyon szeretnék képeket is látni. Még csak várandós vagyok, de már nagyon várjuk, tervezgetünk. Minden ötletet szívesen fogadunk! :)


2013. ápr. 26. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Kikában vettük az ágyat, a pelenkázót és a matracot (nem kókuszos.
2013. ápr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
faktum bútorokat vettünk, az RS-ben van boltjuk. Én a kombi ágyat nem tartom jó ötletnek, abból nagyon hamar kimásznak.
2013. ápr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kimásznak? :DDD hogyan? :)))) Ez még csak eszembe sem jutott (első baba lesz :) Most megleptél
2013. ápr. 26. 16:39
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi a kikolban vettük az ágyat, és a pelenkázót is. Pelenkázó feltétet vettünk, és egy szekrényt hozzá, amit később is tudunk majd használni. [link]

[link]

kókuszmatracunk van, és még falvédő van a falon. [link]

kezdetben ennyi bőven elég, aztán majd később kisszék, meg kis asztal, de addig minek, csak a helyet foglalja.

mekkora a gyerekszoba? együtt vagytok/lesztek a kicsivel, vagy külön szobában? Nekünk kicsi a lakásunk (40nm), mi most vele alszunk, aztán majd később mi költözünk ki, ő marad. Szoptatás szempontjából nagyon jó, és nem tudom hogy ezért vagy amúgy is, de 2 hónapos volt vasárnap és 2 hete 8-9 órákat alszik éjszakánként! Érzi, tudja, hogy ott vagyok.

Dekoráció: én később szeretnék a falra festeni, a kedvenc mesefiguráit! :)

2013. ápr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Faktum bútort ajánlom én is szettben, nem túl drága !
2013. ápr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2 szobás panelben lakunk, a nagy szobában vagyunk mi, a kisebb szoba lesz az övé. Olyan 3.5 x 3.5m-es a szoba :)

Köszi a válaszokat! :)

2013. ápr. 26. 16:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Vaterán vettem új 5 részes bútort, 100 ezer ft volt
2013. ápr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyesmit vettünk. Kiságy, majd gyerek ággyá alakítható.

Ez tini koráig jó, most 4 évesen kap egy kamapét a szobába, s már nagylányos!

2013. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Brendonba.
2013. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!