Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaszobába és a babának mit...

Babaszobába és a babának mit kell még venni? Ti mit vettetek?

Figyelt kérdés

Első baba lesz!

Nagyobb dolgokra gondolok ebben a kérdésben.

Pl vettünk eddig:

kiságyat pelenkázóval,babakocsit,játszószőnyeget,babágyra szerelhető altatós játékot,bébiőrt,


Ami hiányzik:Szerkény,légzésfigyelő,autóba való hordozó,kád


Mit érdemes még beszerezni és miből milyet?


2012. nov. 28. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ami fontos és nélkülözhetetlen, arra mindenre gondoltál szerintem. Mi még pluszba vettünk polcot a játékainak, meg fotelt amiben etetem. Továbbá mi nagyon jó hasznát vettük a pihenőszéknek, ezt oda vittem ahol épp voltam, így mindig látott, tudtam neki beszélni és rengeteget aludt benne. Mi Fisher Price pihenőszéket vettünk, de rengeteg a kínálat ezekből, a miénk rezgős, nagyon szerette, állítólag a hasfájós babák nagyon kedvelik, hát nekünk hasfájásból kijutott bőven, de ebben tényleg jól érezte magát.
2012. nov. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mint első is írta, a babaszobába valami olyan bútor neked, amiben kényelmesen tudod ülve vagy akár fekve szoptatni, ringatni, altatni. Ha meg teljes sötétség van éjjel nálatok, akkor valami éjjeli fény.
2012. nov. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hordozókendő:). Otthonra, utcára, főleg téli babánál _szerintem_ óriási segítség:).
2012. nov. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja igen,ezt a relax fotelt még szeretnék,vagy egy fotelágyat hogy ha olyan van akkor ott tudok vele aludni.

Mi ez a pihenőszék?

Én valami rezgő hintáról hallottam ami jó a hasfájós babáknak.Ez a kettő egy és ugyan az?

2012. nov. 28. 12:03
 5/5 anonim ***** válasza:
[link] erről írtam, nekünk ez van, de van rengeteg más fajta is. Hintánk is van, önjáró, zenél, de az nem rezgős, de lehet ebből is van olyan fajta.
2012. nov. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!