Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gáz ha a babaszobába parkettár...

Gáz ha a babaszobába parkettára pl a kiságy mellé fürdőszoba szőnyeget rakunk? (kép lent)

Figyelt kérdés

Ezek szerintem tök jól néznének ki szobában is.Meg amik olyanok mntha raszta lenne,az is nagyon bejön.


[link]

[link]


2013. febr. 4. 14:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, sőt mi több, tök jó. Nekem az első link tetszik, főleg a macis, meg a bárányos.
2013. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

De tök jók! Csak kérdés, hogy élőben milyenek, mert lehet csalódni ám bennük!

Az alja tuti, hogy gumírozott, ami miatt nem is fog csúszni a szőnyeg!


Köszi, adtál egy tippet :)

2013. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ja igen! Az első link a nyerő. A második nem gyerekszobába való! :D
2013. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A második link nekem fürdőszobába való, nem babaszobába.

Az első link viszont klassz.


Ja, és a rasztás: az egyértelműen fürdőbe való!

2013. febr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nincs mit.

Arra számítottam,hogy majd le leszek hurrogva,de most így örülök. :)

Persze élőben kell látni kell őket,de általában az ilyen fürdőszobai szőnyegek elég puhák. Szoktam tapizni őket a boltokban. :)

2013. febr. 4. 14:05
 6/15 anonim ***** válasza:
Azt tudod, hogy mekkora a 40*60? Gondolom, hogy elvileg tudod, de el is tudod képzelni, hogy milyen lesz? Szerintem nagyon el fog "veszni" a kiságy mellett. De az alapgondolat nem rossz, legalább nem csúszkál
2013. febr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem nem fürdőszoba szőnyeg van de ilyen kicsi alakú kettő autós meg halas a lányomnak meg szívecskés,(ikeás) és az is olyan mint a fürdőszoba szőnyeg de én szeretem mert 1. könnyebb mosni 2. bármikor lecserélhetem ha meguntam.

Ezek is ha jó puhák melegek tök jó érzés rálépni:) Én inkább vennék ilyet mint nagy hatalmasat amit aztán lecserélni se olyan egyszerű.

2013. febr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

ezért is gondoltam ilyenekre,mert arra,pl ha bemegyek a szobájába és a kiságynál matatok szerintem elég ez,később meg lesz úgyis játszószőnyeg meg minden.

A rasztász szerintem szobába is jó,legalábbis ha a mi szobánk is majd le lesz parkettázva én olyasmit fogok az ágy mellé. XD

2013. febr. 4. 14:17
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kicsi, nem szőnyeg, làbtörlő!!!

Elvész a szobában!

Ha nagyobb lesz a baba, elkezd mászni, kell majd a nagyobb, így ez pénz kidobás...

2013. febr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ha megnézted volna nem csak 1 méret van a szőnyegekből,lehet,hogy a birkás...ból igen de a többiből nem.

Az meg az én gondom ha kicsit veszek nem,és ha esetleg nem tudom máshova használni!

A szoba sem nagy egyébként.

2013. febr. 4. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!