Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A GYED-et a szülési szabadság...

A GYED-et a szülési szabadság lejárta előtt mennyivel igényeltétek, hogy folyamatos legyen az ellátás?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb. 1 hónappal, de nekem a munkahelyem kiküldte a nyomtatványt.
2009. szept. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a munkahelem küldte a nyomtatványt.
2009. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha van munkahelyed akkor intézik csak ki kell töltened és aláírnod. Majd fognak szólni.
2009. szept. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én pl. utána igényeltem 3 héttel mert nem voltam elérhető. Épp jól jött ki mert hónap elején járt le a gyásom és a hónap végén töltöttem ki a papírt a gyedre így nem volt fennakadás.
2009. szept. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én annyira belefeledkeztem a babázásba,hogy el is felejtettem.

Kedden járt volna le,előző csütörtökön vettem észre,hogy már csak pár nap van.

Kaptam is letolást a főnökömtől rendesen,de aztán a humán partnerem megnyugtatott,hogyha én nem viszem a papírokat,akkor automatikusan kiküldik,hogy az ellátás folyamatos legyen.

De azt mondták,hogy minimum egy hónap,és ez akkor is így van,mielőtt lejár a Gyed!

2009. szept. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. szept. 27. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!