Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a gyerekülés? Vélemény?

Ez a gyerekülés? Vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mi a véleményetek erről az ülésről?


[link]



Kösziii


2013. ápr. 27. 14:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ez egy teljesen jó ülés, biztonságod, a cybex pallas esetleg annyival jobb hogy dönthető, de ez is tökéleteseb megfelel.
2013. ápr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ja azt mondjuk nem írtad mekkora gyereknek lenne?
2013. ápr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
7hónapos a Kisfiam, nem most azonnal gondoltam megvenni,hanem nyár elején a nagy utazások, nyaralások elött. Most 8kiló.
2013. ápr. 27. 14:24
 4/23 anonim ***** válasza:
58%
Ilyen kicsi gyereket nem ültetnék ilyen ülésbe. Neki még kellene szűkítőbetét és nem árt ha dönthető. Ezt olyan 1,5 évesnek venném meg. Sőt Tán még nagyobbnak.
2013. ápr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
58%
Ja és nálam ekkora babánál a belső biztonsági öv is feltétel! Még a 3 évesemnél is!
2013. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a másik amin gondolkoztam. Ez dönthető!

Bár úgy vagyok Vele, hogy ezek százszor biztonságosabbak mint azok a gagyi hordozók amiket a babakocsihoz adnak.

2013. ápr. 27. 14:37
 7/23 anonim ***** válasza:

[link]

Ilysemiben gondolkoznék.

2013. ápr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Majdnem ugyanazt tudja mint a Recaro, akkor viszont azt venném meg inkább!

2013. ápr. 27. 14:39
 9/23 anonim ***** válasza:
Na, amit te linkeltél se rossz. De amondó vagyok, ezeket ki kell próbálni. Mi vagy 8 gyerekülésbe beültettük mire megtaláltuk az igazit. Az egyikhez túl alacsony volt, a másikba beizzadt volna a feje annyira nyomta kétoldalról, szóval próba nélkül nem vennék sose.
2013. ápr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Hát persze azt veszel amit jónak látsz. egy biztos, az én fiam sikítófrászt kapott amikor beültettem egy ilyen nagyon szűk fejtámlás ülésbe. Szerintem klausztrofóbiája volt vagy nem tudom. Így maradtunk a concord trimaxnál:) abba boldogan ült.
2013. ápr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!