Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen lehet ez a...

Szerintetek milyen lehet ez a gyerekülés? Megvennétek? Lehet kb. olyan biztonságos és jó, mint pl. a Römer, Maxi-cosi stb? Van valakinek ilyen? 11 hónapos babának szeretnénk.

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 24. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon gagyi ülés, és ez 3-4 éves kortól jó!!!

Nem lehet dönteni!!!!

2013. ápr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs igaza az első válaszolónak! Attól, hogy nem dönthető, még lehet beletenni stabilan ülő gyereket! A Lányomnak Cybex ülése van, szintén ilyen pajzsos megoldással. 2 évvel ezelőtt a tesztek a legjobbnak hozták ki 9-36 kategóriában. Nagyon szeretjük, kényelmes és biztonságos. Viszont kérdés, hogy a gyerek elviseli-e a pajzsot maga előtt. Ja és hátránya, hogy nyáron elég meleg, csak légkondis autóba ajánlott! [link]
2013. ápr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak egy gondolat a dőlőékről, ha jól láttam, azzal állítható. Nekünk is van egy olyan ülésünk, amit elvileg még ilyen ékkel lehet tovább dönteni, de szinte semmit nem használ, csak belefúródik az autó ülésébe, illetve jól belenyomódik, így alig emeli meg, viszont az ülést jól tönkreteszi. Szóval ha csak így lehet dönteni, az nem valami jó megoldás szerintem.
2013. ápr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocsánat: dőlőék=döntőék
2013. ápr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem gagyi, mert az ADAC-teszten nagyon jó eredményt ért el, DE én nem tennék ilyen ülésbe egy 11 hónapost. Az én fiam is ennyi idős és rengeteget olvastam utána, mi lenne biztonságos neki. A legbiztonságosabb legalább 1,5 éves korig, de még jobb lenne 2,5 éves korig háttal bekötni az ülést, mert a babák feje a testtömegük 25%-át teszi ki, így 5x nagyobb a sérülés veszélye a menetirány szerint bekötött babáknál, mint a háttal bekötött babák esetében. Én Concord Ultimaxot vettem, 0-18 kg-ig jó és háttal is beköthető, de a 9kg-tól való ülések csak menetirány szerint köthetők be.

Persze te döntöd el, milyen ülést veszel, és ha ezt a kategóriát választod (9-18 kg-ig), akkor szerintem jó választásnak tűnik, nem gagyi és az ára is tűrhető.

2013. ápr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!