Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vászonhintábó rugósat vagy...

Vászonhintábó rugósat vagy köteleset érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a rugó nem elég biztonságos, könnyen el tud pattani, főleg ha nem adamos a hinta, mert egyedül annak strapabíró. Akinek rugós van, annak milyen a tapasztalata? A köteles, rúgó nélkülivel mi a helyzet?
2013. ápr. 27. 16:56
 1/4 A kérdező kommentje:
ÚÚ lemaradt az "l" betű...bocsi. :D
2013. ápr. 27. 16:58
 2/4 anonim ***** válasza:

A hinta alapból köteles és a végére tudsz rugót akasztani. Ha megfelelő teherbírásút veszel, akkor lehetetlen, hogy elpattanjon!

Nekünk adamo utánzat van. A kötél végén rugóval. A helyi vasboltban vettük. Meg kell kérdezni, hogy hány kg-t bír a rugó, na meg a kötél.

2013. ápr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is Adamo másolat van, vaterán szereztük. Rugós és imádjuk, úgy alszik el a babám, hogy le-föl rugóztatom. :) 15 kg-ot bír a hinta és nagyon biztonságos.
2013. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem beto van, strapabíró, nincs vele gond. gyógytornászunk azt mondja, rugó nélkül ne mis érdemes venni hintát. az én fiam egy kicsit fél benne, remélem megszereti majd, mert nem olcsó
2013. ápr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!